Stresi i kërkon falje publikisht Keisit: Nuk është për faj të femrave, por ne meshkujt jemi legena

Stresi i kërkon falje publikisht Keisit: Nuk është për faj të femrave, por ne meshkujt jemi legena

Reperi i njohur, Stresi ka qënë në qendër të vëmendjes në media dhe rrjete sociale për shkak të lidhjes me Keisi.

I ftuar mbrëmjen e djeshme në `Kalifornia´,reperi I kërkoi falje Keisit publikisht duke u shprehur i penduar që ka gabuar.

“Kjo nuk është e lehtë fare për mua. I kërkoj falje! Në Shqipëri është shumë vështirë të mbash një lidhje, nuk është për faj të femrave, por ne meshkujt jemi legena. I them më fal!”, u shpreh Stresi.

Kujtojmë se Stresi dhe Keisi janë ende të martuar, mirëpo prej disa muajsh jetojnë të ndarë.Vetëm disa ditë më parë Keisi përmes një statusi në “Instagram”, tregoi se reperi është ende bashkëshorti i saj.

TAGS