“Stresi me dashnore tjetër, ti hedhje foto me të”, ky është reagimi i Keisit ndaj ndjekëses

“Stresi me dashnore tjetër, ti hedhje foto me të”, ky është reagimi i Keisit ndaj ndjekëses
Tash esht Koha
12:39 | 15 Tetor 2019

Keisi dhe Stresi ende vazhdojnë të zënë vend në mediat rozë.

Keisi dhe Stresi muaj më parë i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare, arsyet e ndarjes nuk dihen ende pasi dyshja kanë preferuar mos të komentojnë rreth kësaj çështje, shkruan lajmi.net.

Keisi së fundmi kishte marr një koment nga një ndjekëse në Instagram ku shkruante se në momentin që ajo po hidhte foto në Instagram me reperin, tropojani ishte me një të dashur tjetër.

Pasta ish e fejuara e hodhi komentin në Instastory ku pyeste ndjekësit se a është kjo një fanse apo inatçore. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS