Stresi nuk ka ndërmend ta ndalë ritmin, së shpejti projekti i ri

Stresi nuk ka ndërmend ta ndalë ritmin, së shpejti projekti i ri
20:19 | 19 Tetor 2019

Stresi po bëhet gati për një tjetër bashkëpunim.

Stresi pa asnjë dyshim është nga reperët më aktiv gjatë këtyre muajve të fundit, thuajse çdo dy apo tre javë sjell një këngë të re, shkruan lajmi.net.

Reperi njoftoi fansat e tij përmes një postimi në Instagram se shumë shpejt do sjellë këngën e re për të cilën ka punuar bashkë me MRK dhe Anxhelo Kocin.

Kujtojmë se së bashku me MRK, dy javë më parë kishin publikuar duetin ‘Hej Mama’ projekti i cili tani arkëton mbi një milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

TAGS