Stresi zbulon arsyen pse ai dhe Keisi u ndanë

Stresi zbulon arsyen pse ai dhe Keisi u ndanë

Stresi dhe Keisi janë një ndër dyshet më të komentuasra në shoëbiz-in shqiptar. Dyshaj e njohur u nda verën e vitit të kaluar,pak kohë pasi reperi I njohur doli nga qelia.

I ftuar në emisionin “Kalifornia”, Stresi tregoi për herë të parë arsyen e ndarjes. Ndër të tjera ai pranoi se është ende i martuar me Keisin.

“Janë këto gabimet dalja e tepërt në orët e vona, jo fikja e telefonit”, u shreph reperi, duke treguar kështu arsyen e ndarjes.

Kujtojmë se, edhe pse Keisi është `ndarë´ nga Stresi, ajo ruan një marrëdhënie të mirë me prindërit e reperit.

TAGS