Sulm në Ferizaj, arrestohet një person

Sulm në Ferizaj, arrestohet një person

Një person është arrestuar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 08:00 në rrugën “Ahmet Kaqiku”, në Ferizaj.

Sipas raportit të policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

TAGS