Sulmohet fizikisht 35 vjeçari nga Shkupi

Sulmohet fizikisht 35 vjeçari nga Shkupi

Me 15.04.2019 në SPB Shkup, J.S.(35) nga Shkupi ka lajmëruar se rreth orës 03.00 në rrugën “Bregu 13 nëntori” në Shkup një person i panjohur e ka sulmuar fizikisht dhe ia ka vjedhur celularin, transmeton Almakos.

Po punohet për zbardhjen e rastit.