Sulmohet fizikisht një person nga Saraji i Shkupit

Me 11.01.2019 në ora 18.25 në SPB Shkup A.K.(41) nga fshati Saraj, Shkup, ka lajmëruar se rreth orës 17.35 në bulevardin “Ilinden” është sulmuar fizikisht nga D.M.(33) nga Shkupi dhe një personi tjetër për shkak të një keqkuptimi paraprak në trafik, transmeton Almakos.

Pas dokumentimit të rastit do të ngritet padi adekuate penale.