Tag: 1006

Seriali ikonik “Friends” rikthehet në ekran

01/11/2019

10:06 | 1 Nentor 2019 10:06 | 1 Nentor 2019 Fansat e serialit mund të argëtohen së paku edhe me një episod. Të gjashtë anëtarët ... Read More

Morena Taraku shtrihet në spital

21/10/2019

10:06 | 21 Tetor 2019 Foto: Instagram 10:06 | 21 Tetor 2019 Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ... Read More

Kosova zhvilloi stërvitjen e parë në Tartu

07/10/2019

10:06 | 7 Tetor 2019 10:06 | 7 Tetor 2019 Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave e ka zhvilluar stërvitjen e parë në Tartu ... Read More

Kosovë – Çeki, ndryshim drastik i kuotave në bastore

07/09/2019

10:06 | 7 Shtator 2019 10:06 | 7 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Çekisë ballafaqohen mes vete në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, me ... Read More

Top 10 transferimet më të shtrenjta të merkatos verore

03/09/2019

10:06 | 3 Shtator 2019 10:06 | 3 Shtator 2019 Dje edhe zyrtarisht u mbyll merkatoja verore, në të cilën pati shumë spekulime dhe mjaft ... Read More

Dita e nesërme vendimtare për Alexis Sanchez

25/08/2019

10:06 | 25 Gusht 2019 10:06 | 25 Gusht 2019 Inter thuhet se janë më afër blerjes së Alexis Sanchez, megjithëse Manchester United dëshiron një ... Read More

Takohen dy ‘shqipet’, Bebe dhe Ava e bëjnë simbolin e shqiponjës me duar në Islandë

16/06/2019

10:06 | 16 Qershor 2019 10:06 | 16 Qershor 2019 Dy shqiptaret e suksesshme janë bërë bashkë. Këngëtarja Bebe Rexha e cila po bën ‘nam’ ... Read More

Kylie Jenner jep një mesazh me foton e saj të fundit

28/05/2019

10:06 | 28 Maj 2019 10:06 | 28 Maj 2019 Kylie Jenner rrëmben sërish vëmendjen e publikut me ‘look-un’ e saj. Kylie Jenner njihet si ... Read More

Nëna e Dua Lipës kthehet në kohë, publikon foto me ‘dimi e jelekë’ 

27/05/2019

10:06 | 27 Maj 2019 10:06 | 27 Maj 2019 Nëna e Dua Lipës ka publikuar foto me veshje tradicionale. Dua Lipa asnjëherë nuk e ... Read More

Zbulohet gjinia e fëmijës së katërt të Ermal Fejzullahut

05/05/2019

10:06 | 5 Maj 2019 10:06 | 5 Maj 2019 Ariana Fejzullahu është shtatzënë dhe tani u zbuluar gjinia e foshnjës. Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja ... Read More

“Vetëm Messi dhe CR7 mund ta zëvendësojnë Hazardin te Chelsea”

04/05/2019

10:06 | 4 Maj 2019 10:06 | 4 Maj 2019 Wayne Bridge ka thënë se Chelsea do të ketë të pamundur të zëvendësojë Eden Hazardin, ... Read More