Tag: 1011

Nga pushimet në Dubai, Marina ngre dolli për fansat

03/01/2020

10:11 | 3 Janar 2020 Foto: Instagram 10:11 | 3 Janar 2020 Marina përshëndeti fansat me një fotografi atraktive nga Dubai. Marina Vjollca këto ditë ... Read More

Tri skuadra vihen pas mbrojtësit të Juventusit

02/11/2019

10:11 | 11/02/2019 Mbrojtësi i Juventusit, Merih Demiral po tërheq vëmendjen e disa skuadrave evropiane, pavarësisht se ka bërë vetëm një paraqitje për kampionët e ... Read More

20 futbollistët më të pashëm në botë, CR7  kryeson listën

19/10/2019

10:11 | 19 Tetor 2019 10:11 | 19 Tetor 2019 Zakonisht në mediet sportive kemi parë renditje të futbollistëve në bazë të arritjeve në fushën ... Read More

Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj

12/09/2019

10:11 | 09/12/2019 Euro 2020 ka veçuar veprimin e Rey Manajt nga ndeshja ndaj Islandës. Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid ... Read More

Barcelona cakton ditën për prezantimin e Neymarit

28/08/2019

10:11 | 28 Gusht 2019 10:11 | 28 Gusht 2019 Barcelona është në prag të finalizimit të transferimit të Neymarit nga Paris Saint-Germain. Barcelona është ... Read More

Ky është jahti luksoz i Gjikos

20/08/2019

10:11 | 20 Gusht 2019 10:11 | 20 Gusht 2019 Elita ka ndarë disa pamje brenda jahtit të bashkëshortit. Gjiko javë më parë me anë ... Read More

Atletico nuk ndalet, merr një vendim të ri për Barcën dhe Griezmann

13/07/2019

10:11 | 13 Korrik 2019 10:11 | 13 Korrik 2019 Atletico Madrid do të ndjekë të gjitha rrugët ligjore kundër Barcelonës dhe Antoine Grizemann. Mediet ... Read More

Goli i historisë së Kosovës nën tingujt e këngës ‘Titanic’

11/06/2019

10:11 | 11 Qershor 2019 10:11 | 11 Qershor 2019 Përfaqësuesja e Kosovës realizoi fitoren e parë në kualifikime, qoftë për Botëror apo Evropian. ‘Dardanët’ ... Read More

Prishtina me ‘200 luftëtar pas vete’ në Drenas– Synojnë të sjellin trofeun në kryeqytet

19/05/2019

10:11 | 19 Maj 2019 10:11 | 19 Maj 2019 Xhiroja e fundit në Superligën e Kosovës në futboll do të jetë jashtëzakonisht interesante, për ... Read More

Linda tallet me këtë person, e nxjerr në pozitë të palakmueshme në Instagram

16/05/2019

10:11 | 16 Maj 2019 10:11 | 16 Maj 2019 Linda Halimi u tall keq me një person në Instagram. Këngëtarja Linda Halimi po vazhdon ... Read More

Albërije Hadërgjonaj pranë fotos me nënën: Faleminderit për çdo gjë që bën për ne

12/05/2019

10:11 | 12 Maj 2019 10:11 | 12 Maj 2019 Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar një foto me nënën e saj. Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj e ... Read More

“Messi ka shënuar 600 gola, por asnjë kundër nesh”

03/05/2019

10:11 | 05/03/2019 Dita e mërkurë në Ligën e Kampionëve do të mbetet e paharruar për Lionel Messin, e po ashtu edhe për shumë tifozë ... Read More