Tag: 1013

Adelina Tahiri ndan disa imazhe të këndshme të djalit

24/09/2019

10:13 | 24 Shtator 2019 10:13 | 24 Shtator 2019 Kështu po kalojnë kohën e lirë Adelina me Jonin. Adelina Tahiri është e martuar me ... Read More

Fakte interesante nga historiku i derbit Milan – Inter

21/09/2019

10:13 | 21 Shtator 2019 10:13 | 21 Shtator 2019 Sonte zhvillohet derbi mes Milanit dhe Interit. Skuadrat më të mëdha të qytetit të Milanos ... Read More

Fansi i thotë “Unikkatili është baba”, Noizy bën veprimin e papritur

11/08/2019

10:13 | 11 Gusht 2019 10:13 | 11 Gusht 2019 Noizy ka habitur me veprimin në koncert, kur një fans i brohoriste “Unikkatili është baba”. ... Read More

Dardanët përballë betejës vendimtare me Britaninë e Madhe

07/08/2019

10:13 | 7 Gusht 2019 10:13 | 7 Gusht 2019 Basketbollistët e Kosovës të mërkurën në “Minatori” të Mitrovicës do të zhvillojnë ndeshjen vendimtare ndaj ... Read More

Trim Jetullahu tregon muskujt në foton e fundit

05/08/2019

10:13 | 5 Gusht 2019 10:13 | 5 Gusht 2019 Trimi është një artist mjaft i dashur nga publiku. Trim Jetullahu nuk ka shumë vite ... Read More

Fero vazhdon të shoqërohet me Getin, publikohet një foto tjetër e tyre bashkë 

27/07/2019

10:13 | 27 Korrik 2019 10:13 | 27 Korrik 2019 Fero kohët e fundit po shoqërohet shpesh me Getoar Selimin. Reperi Fero kohët e fundit ... Read More

Gili dhe Ilir Berani marrin pjesë në 35 vjetorin e maturës së tyre

07/07/2019

10:13 | 7 Korrik 2019 10:13 | 7 Korrik 2019 Gili dhe Ilir Berani e kanë festuar 35 vjetorin e maturës. Mbrëmë ka qenë një ... Read More

Britney tregon çfarë duhet përdorur për problemet me stres, astmë dhe kokëdhimbje

03/07/2019

10:13 | 3 Korrik 2019 10:13 | 3 Korrik 2019 Britney Spears ka treguar formulën e shërimit të problemeve me të cilat po përballet. Britney ... Read More

Neymar JR dhe Barcelona gjithnjë e më afër

30/06/2019

10:13 | 30 Qershor 2019 10:13 | 30 Qershor 2019 Rikthimi i Neymar JR tek skuadra e Barcelonës duket se është vetëm çështje ditësh. Ka ... Read More

Botërori i Femrave edhe me histori dashurie: Futbollistet shkëmbejnë puthje brenda fushës

27/06/2019

10:13 | 27 Qershor 2019 10:13 | 27 Qershor 2019 Kampionati Botëror i Femrave këtë edicion po del të jetë i veçantë edhe për një ... Read More

WBO vendos: Ky do të jetë boksieri që përballet me fituesin e Joshua – Ruiz 2

23/06/2019

10:13 | 23 Qershor 2019 10:13 | 23 Qershor 2019 Anthony Joshua dhe Andy Ruiz po përgatiten për ndeshjen e revanshit, pas humbjes befasuese të ... Read More

‘’De Jong ka bërë gabim që ka zgjedhur Barcelonën’’

03/06/2019

10:13 | 06/03/2019 Ish trajneri i Barcelonës, Louis van Gaal, beson se Frenkie de Jong ka bërë një gabim në zgjedhjen për të nënshkruar me ... Read More