Tag: 1014

Klay Thompson 2 vite jashtë parketit?

22/09/2019

10:14 | 22 Shtator 2019 10:14 | 22 Shtator 2019 Ylli i Golden State Warriors, Klay Thompson, mund t’i mungojë parketit të NBA për dy ... Read More

Edhe një dasmë në estradë, moderatorja dhe reperi shqiptar po martohen

21/09/2019

10:14 | 21 Shtator 2019 10:14 | 21 Shtator 2019 Çifti i njohur kanë zbuluar planet rreth martesës. Skerdi Ago dhe Vesa Rama po presin ... Read More

Afërdita Dreshaj zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar motrën

18/09/2019

10:14 | 18 Shtator 2019 10:14 | 18 Shtator 2019 Afërdita Dreshaj uroi me fjalët më të mira motrën. Afërdita Dreshaj ka publikuar një fotografi ... Read More

Kovac i pakënaqur me barazimin ndaj Leipzig: Duhet të bëjmë më shumë

16/09/2019

10:14 | 16 Shtator 2019 10:14 | 16 Shtator 2019 Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, është shprehur i pakënaqur me skuadrën e tij, pas ... Read More

Balotelli tek Kombëtarja? Pirlo: Ai duhet ta dëshmojë vetën

08/09/2019

10:14 | 8 Shtator 2019 10:14 | 8 Shtator 2019  Kombëtarja e Italisë po vazhdon rrugën drejt Euro 2020, por pa Balotellin në listë. Mario ... Read More

Vetëm tri javë pasi nënshkroi kontratën, Skrtel largohet nga Atalanta

01/09/2019

10:14 | 1 Shtator 2019 10:14 | 1 Shtator 2019 Martin Skrtel dhe Atalanta duket se kanë ndërprerë bashkëpunimin vetëm tri javë pas nënshkrimit të ... Read More

Keylor Navas bën kërkesë befasuese te Real Madridi

22/08/2019

10:14 | 22 Gusht 2019 10:14 | 22 Gusht 2019 Keylor Navas është përsëri i pakënaqur me rolin e tij si portier i zgjedhjes së ... Read More

Nuk do ta besoni se ku ka mundur të transferohet Xhaka para se t’i bashkohej Arsenalit

17/08/2019

10:14 | 17 Gusht 2019 10:14 | 17 Gusht 2019 Granit Xhaka ka qenë shumë afër transferimit në huazim te Stoke City para se të ... Read More

ZYRTARE: Gundogan rinovon kontratën me Man City

09/08/2019

10:14 | 9 Gusht 2019 10:14 | 9 Gusht 2019 Manchester City ka mbyllur edhe një marrëveshje mjaft të rëndësishme para fillimit të sezonit të ... Read More

Benzema paralajmëron kundërshtarët: Është vetëm para-sezoni

01/08/2019

10:14 | 1 Gusht 2019 10:14 | 1 Gusht 2019 Real Madrid fitoi ndeshjen e tyre të parë të para-sezonit duke mposhtur Fenerbahcen 5-3, por ... Read More

Kean arrin marrëveshje me Everton

29/07/2019

10:14 | 29 Korrik 2019 10:14 | 29 Korrik 2019 Befasia më e madhe në merkato duket se do të bëhet nga skuadra angleze, Everton. ... Read More

Kështu dukej Fjolla Morina 16 vite më parë

14/07/2019

10:14 | 14 Korrik 2019 10:14 | 14 Korrik 2019 Vajza e Fjolla Morinës feston ditëlindjen. Vajza e Fjolla Morinës sot feston ditëlindjen dhe këngëtarja ... Read More