Tag: 1024

Era e fortë rrezikon ta shtyjë ndeshjen nga Serie A

06/01/2020

10:24 | 6 Janar 2020 10:24 | 6 Janar 2020 Ballafaqimi rrezikohet të shtyhet nëse nuk ekzistojnë kushtet ideale për lojë. Kushtet e vështira klimatike ... Read More

Kosova shënon ngritje historike në ranglistën e FIFA-së

24/10/2019

10:24 | 24 Tetor 2019 Kosova 10:24 | 24 Tetor 2019 Kombëtarja e Kosovës ka shënuar ngritjen më të madhe në histori në ranglistën e ... Read More

Justin dhe Hailey të lumtur me njëri tjetrin, bëhen gati për një tjetër dasmë

27/09/2019

10:24 | 27 Shtator 2019 10:24 | 27 Shtator 2019 Lidhja e tyre është më e fuqishme se asnjëherë më parë. Pasi lidhën martesë në ... Read More

Aktorja turke zbulon foton e parë nga shtatzënia

23/07/2019

10:24 | 23 Korrik 2019 10:24 | 23 Korrik 2019 Hazal Kaya shumë shpejt pritet të bëhet nënë. Hazal Kaya aktorja turke e cila u ... Read More

Leonora Poloska bëhet e ‘gjallë’, çfarë po përgatit këngëtarja?

21/07/2019

10:24 | 21 Korrik 2019 10:24 | 21 Korrik 2019 Duket se Leonora Poloska po rikthehet. Këngëtarja e njohur, Leonora Poloska, dikur ka qenë shumë ... Read More

Juventus e kontaktoi, ja çka i tha Guardiola

12/06/2019

10:24 | 12 Qershor 2019 10:24 | 12 Qershor 2019 Juventusi ka fituar tetë tituj radhazi të Serie A, por kësaj here ishte koha për ... Read More