Tag: 1026

15 fituesit e fundit të çmimit ‘Golden Boy’

16/10/2019

10:26 | 16 Tetor 2019 10:26 | 16 Tetor 2019 Lista e shkurtuar prej 20 futbollistëve për ‘Golden Boy 2019’ u publikua të hënën, dhe ... Read More

E kërkon Barcelona, Perez e transferon në Real Madrid?

20/08/2019

10:26 | 20 Gusht 2019 10:26 | 20 Gusht 2019 Florentino Perez është në mision të sjellë në Real Madrid një futbollist të kërkuar shumë ... Read More

Arrihet marrëveshja për transferimin e Eriksen

07/08/2019

10:26 | 7 Gusht 2019 10:26 | 7 Gusht 2019 Mesfushori Christian Eriksen ka pranuar ofertën e Manchester United, dhe është drejt transferimit në ‘Old ... Read More

Arsenal ia dërgon ofertën e fundit Celticut

02/08/2019

10:26 | 2 Gusht 2019 10:26 | 2 Gusht 2019 Arsenal vazhdon të insistojë për mbrojtësin e majtë, Keltan Tierney. Siç raporton Daily Express, Arsenal ... Read More

Të dashurit të Dua Lipës i lë përshtypje sheshi ‘Nëna Terezë’

02/08/2019

10:26 | 2 Gusht 2019 10:26 | 2 Gusht 2019 Bashkë me Dua Lipën në Kosovë ka ateruar edhe i dashuri i saj i ri. ... Read More

ZYRTARE: PSG befason të gjithë me këtë transferim

30/07/2019

10:26 | 30 Korrik 2019 10:26 | 30 Korrik 2019 Paris Saint-Germain ka konfirmuar se ata kanë finalizuar nënshkrimin me mesfushorin e Evertonit Idrissa Gana ... Read More

Ylli i Milanit lë stërvitjet, gati për transferim në Premierligë

27/07/2019

10:26 | 27 Korrik 2019 10:26 | 27 Korrik 2019 Patrick Cutrone raportohet se ndodhet në prag të kalimit te Wolves në Premierligë, pasi është ... Read More

FFK reagon ashpër për ndeshjet ilegale në veri të Republikës së Kosovës

21/06/2019

10:26 | 21 Qershor 2019 10:26 | 21 Qershor 2019 Federata e Futbollit të Kosovës përmes një komunikate ka reaguar për organizimin e ndeshjeve ilegale ... Read More

Dështon Pogba, ja plani i Realit

19/06/2019

10:26 | 19 Qershor 2019 10:26 | 19 Qershor 2019 Real Madrid është i vendosur t’i ofrojë Tottenhamit 45 milionë funte plus mesfushorin Dani Ceballos ... Read More

Neymar largohet nga PSG, a do të jetë kjo skuadra e tij e re?

10/05/2019

10:26 | 10 Maj 2019 10:26 | 10 Maj 2019 Neymar ka ndryshuar mendjen për të ardhmen e tij. Ylli brazilian ka vendosur tashmë për ... Read More

Me lot në sy, De Jong flet pas eliminimit nga Tottenham Hotspur

09/05/2019

10:26 | 9 Maj 2019 10:26 | 9 Maj 2019 Frenkie de Jong me plot emocione ka shpjeguar humbjen nga Tottenham Hotspur. Frenkie de Jong ... Read More