Tag: 1029

Ronaldo zgjedh futbollistin më të mirë në histori

18/09/2019

10:29 | 18 Shtator 2019 10:29 | 18 Shtator 2019 Cristiano Ronaldo nuk ka dyshime se kush është futbollisti më i mirë në histori. Cristiano ... Read More

Gigi Hadid harron Zaynin, flirton me modelin Tyler në rrugët e New Yorkut

16/08/2019

10:29 | 16 Gusht 2019 10:29 | 16 Gusht 2019 Gigi Hadid dhe Tyler Cameron kanë kaluar natën së bashku. Gigi Hadid me ndarjen nga ... Read More

Ndodh edhe kjo në Kosovë: Lojtari transferohet në dy skuadra brenda 20 ditëve

17/07/2019

10:29 | 17 Korrik 2019 10:29 | 17 Korrik 2019 Futbolli në Kosovë vazhdon të prodhojë vaki interesante. Kësaj radhe bëhet fjalë për dy ekipe ... Read More

Pas fejesës, Skerdi tregon se a e ka në plan të bëjë dasmë

06/07/2019

10:29 | 6 Korrik 2019 10:29 | 6 Korrik 2019 Skerdi ka treguar se a planifikojnë ai dhe Vesa të martohen së shpejti. Skerdi Ago ... Read More

De Rossi kundërshtar i Romës, i bashkohet rivalit nga Serie A

25/06/2019

10:29 | 25 Qershor 2019 10:29 | 25 Qershor 2019 Daniele De Rossi do të luajë në Serie A edhe pas largimit nga Roma. Daniele ... Read More

Angli – Kosovë, FFK me njoftim të ri për shitjen e biletave

18/06/2019

10:29 | 18 Qershor 2019 10:29 | 18 Qershor 2019 Ndonëse ishte paraparë që biletat e ndeshjes Angli – Kosovë për sektorin e tifozëve të ... Read More

Njihuni me lojtarin që ka vrapuar më së shumti në historinë e Bundesligës

29/05/2019

10:29 | 29 Maj 2019 10:29 | 29 Maj 2019 Këtë edicion është thyer një rekord i rrallë në Bundesligë. Talenti i Werder Bremen, Maximilian ... Read More

Jonida Maliqi sonte përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion

16/05/2019

10:29 | 16 Maj 2019 10:29 | 16 Maj 2019 Jonida Maliqi sonte do ta këndojë këngën ‘Ktheju tokës’ në Eurovizion. Në Tel Aviv të ... Read More

Në lokalin që ishte përfshirë nga zjarri në Prishtinë kishte shpërthyer bombol gazi

06/11/2018

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën rreth orës 10:29 në rrugën “Eqrem Çabej” në Prishtinë në një lokal ka shpërthyer një ... Read More