Tag: 1045

Edona Llalloshi finalizon projektin e ri

12/06/2019

10:45 | 12 Qershor 2019 10:45 | 12 Qershor 2019 Edona Llalloshi së shpejti publikon projektin e ri. Edona Llalloshi përmes rrjeteve sociale ka bërë ... Read More

Ramos flet për transferimin e Hazard, shprehet i lumtur që do të luajë me belgun

10/06/2019

10:45 | 10 Qershor 2019 10:45 | 10 Qershor 2019 Qendër mbrojtësi dhe kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka komentuar blerjen më të fundit ... Read More

E ardhmja e Marcelo tek Real Madrid në pikëpyetje

09/06/2019

10:45 | 9 Qershor 2019 10:45 | 9 Qershor 2019 Ylli brazilian i futbollit, Marcelo, është para një dileme të madhe lidhur me të ardhmen ... Read More

Solskjaer nuk beson se Man Utd do të jenë kandidatët për titullin sezonin e ardhshëm

05/05/2019

10:45 | 5 Maj 2019 10:45 | 5 Maj 2019 Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është treguar shumë i sinqertë lidhur me sezonin ... Read More