Tag: 1054

Mourinho po frikësohet nga lëndimi i Kane

02/01/2020

10:54 | 2 Janar 2020 10:54 | 2 Janar 2020 Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho nuk ishte optimist pasi priste të mësonte shkallën e dëmtimit ... Read More

“Nuk ishim ne që ju thamë na merrni në juri, votimi ishte korrekt” – flet Rita Petro

24/12/2019

10:54 | 24 Dhjetor 2019 10:54 | 24 Dhjetor 2019 Ka reaguar anëtarja e jurisë së ‘Festivalit të këngës’, Rita Petro. Dje pasi u bënë ... Read More

Lajm i keq për Juventusin, humb për tre muaj mesfushorin titullar

05/12/2019

10:54 | 5 Dhjetor 2019 10:54 | 5 Dhjetor 2019 Juventus ka humbur për tre muaj mesfushorin Sami Khedira, i cili i është nënshtruar një ... Read More

Kthesë e papritur në të ardhmen e Mandzukic, i vjen një ofertë nga Gjermania

02/11/2019

10:54 | 2 Nentor 2019 10:54 | 2 Nentor 2019 Juventus ka një numër të madh sulmuesish në skuadër dhe dëshiron të largojë Mario Mandzukic. ... Read More

Fundjavë me shumë ndeshje interesante në Superligë

01/11/2019

10:54 | 1 Nentor 2019 10:54 | 1 Nentor 2019 Kjo fundjavë do të sjellë shumë interesante në Superligën e Kosovës në basketboll. Xhiroja e ... Read More

Marchisio përjeton natë të tmerrshme, grabitet nga hajdutë të armatosur në shtëpi

30/10/2019

10:54 | 30 Tetor 2019 10:54 | 30 Tetor 2019 Ish-ylli i Juventusit, Claudio Marchisio, pa shtëpinë e tij teksa u ‘rrëmbye’ nga hajdutët e ... Read More

Teuta Selimi merr gjithë vëmendjen me fustanin e shkurtër

24/10/2019

10:54 | 24 Tetor 2019 Foto: Instagram 10:54 | 24 Tetor 2019 Teuta Selimi i ka habitur të gjithë me një foto të postuar. Këngëtarja ... Read More

Prishtina paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme

21/09/2019

10:54 | 21 Shtator 2019 10:54 | 21 Shtator 2019 Klubi futbollistik, Prishtina, nuk po kalon në situatë aspak të mirë. Rezultatet e dobëta dhe ... Read More

Sot prezantohet transferi i ri i Barcelonës

04/08/2019

10:54 | 4 Gusht 2019 10:54 | 4 Gusht 2019 Edhe pse u konsiderua mundësia që Junior Firpo t’i nënshtrohet testeve mjekësore në Barcelonë dje ... Read More

Boateng befason me skuadrën e re

23/07/2019

10:54 | 23 Korrik 2019 10:54 | 23 Korrik 2019 Eintracht Frankfurt po shqyrtojnë mundësinë e transferimit të Kevin Prince Boateng përsëri në klub. 32 ... Read More

Një muaj pas ndarjes nga Cooper, Irina në krahët e drejtorit të ‘British Vogue’

19/07/2019

10:54 | 19 Korrik 2019 10:54 | 19 Korrik 2019 Irina ‘ngushëllohet’ tek drejtori i ‘British Vogue’, pasi i dha fund martesës me Bradley Cooper. ... Read More

De Laurentiis tregon pse James nuk po transferohet te Napoli

11/07/2019

10:54 | 11 Korrik 2019 10:54 | 11 Korrik 2019 James Rodriguez dëshiron të transferohet te Napoli, por skuadra italiane ende nuk ka gjetur gjuhën ... Read More