Tag: 1057

​Premtimi i madh i Herolind Shalës para ndeshjes me Malin e Zi

14/10/2019

10:57 | 14 Tetor 2019 10:57 | 14 Tetor 2019 Herolind Shala ka premtuar se do të japin gjithçka për ndeshjen e sotme në ‘Fadil ... Read More

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për nënat që kanë vajza

13/10/2019

10:57 | 13 Tetor 2019 Foto: Instagram 10:57 | 13 Tetor 2019 Loredana e ka dhënë një mesazh shumë domethënës për nënat. Mozzik dhe Loredana ... Read More

Sensacioni i Realit po kërkohet në Premierligë

28/09/2019

10:57 | 28 Shtator 2019 10:57 | 28 Shtator 2019 Rodrygo Goes mund të largohet nga Real Madrid, për t’u transferuar në Premierligë. Lojtari që ... Read More

Simeone refuzon të flas lidhur me transferimin e Icardi

01/09/2019

10:57 | 1 Shtator 2019 10:57 | 1 Shtator 2019 Diego Simeone ka refuzuar të flas lidhur me transferimin e Mauro Icardi. Ylli i Inter, ... Read More

Superliga sot vjen me dy ndeshje interesante

25/08/2019

10:57 | 25 Gusht 2019 10:57 | 25 Gusht 2019 Superliga sot vjen me dy ndeshje interesante Drita e pret në shtëpi Flamurtarin, që javën ... Read More

Fotografia e re e Marinës me Getin, a janë në pritje të bëhen prindër?

18/06/2019

10:57 | 18 Qershor 2019 10:57 | 18 Qershor 2019 Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shumë shpejt mund të bëhen prindër. Ghetto Geasy së bashku ... Read More

Lojtarët e Kosovës nderojnë Fadil Vokrrin

09/06/2019

10:57 | 9 Qershor 2019 10:57 | 9 Qershor 2019 Me rastin e përvjetorit të parë të vdekjes së Fadil Vokrrit, lojtarët e Kosovës (kombëtarja ... Read More

Lista me lojtarët që do të largohen nga Inter

26/05/2019

10:57 | 26 Maj 2019 10:57 | 26 Maj 2019 Inter sonte (e diel) zhvillon një ndeshje shumë të rëndësishme në ‘San Siro’ kundër Empolit. ... Read More

Arilena Ara nuk e ka aspak problem të shfaqet pa grim 

12/05/2019

10:57 | 05/12/2019 Arilena Ara ka publikua foto e pa grimuar. Këngëtarja Arilena Ara e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk e ka aspak problem ... Read More