Tag: 1057

Publikohen pikët për Topin e Artë, shumë e vogël diferenca Messi – Van Dijk

03/12/2019

10:57 | 3 Dhjetor 2019 10:57 | 3 Dhjetor 2019 Mund të duket e pabesueshme, por është e jashtëzakonshme. Lionel Messi ka epërsi prej vetëm ... Read More

Arilena e nis ditën me një foto krah të dashurit

23/11/2019

10:57 | 23 Nentor 2019 10:57 | 23 Nentor 2019 Arilena Ara e filloi ditën e sotme pranë personit më të dashur për të. Arilena ... Read More

Dortmund synon transferimin e yllit të Juventusit në janar

22/11/2019

10:57 | 22 Nentor 2019 10:57 | 22 Nentor 2019 Borussia Dortmund po mendon transferimin e mesfushorit të Juventusit, Emre Can në janar. Trajneri i ... Read More

Milan me ofertë zyrtare për Ibrahimovic, ja kur pritet përgjigja

21/11/2019

10:57 | 21 Nentor 2019 10:57 | 21 Nentor 2019 Topi është në anën e Zlatan Ibrahimovic, pasi që Milani raportoi se ofroi një marrëveshje ... Read More

Selektori i Çekisë ka një problem serioz para ndeshjes me Kosovën

13/11/2019

10:57 | 13 Nentor 2019 10:57 | 13 Nentor 2019 Selektori i Çekisë, Jaroslav Silhavy ka një shqetësim para ndeshjes me Kosovën. Selektori i Çekisë, ... Read More

​Premtimi i madh i Herolind Shalës para ndeshjes me Malin e Zi

14/10/2019

10:57 | 14 Tetor 2019 10:57 | 14 Tetor 2019 Herolind Shala ka premtuar se do të japin gjithçka për ndeshjen e sotme në ‘Fadil ... Read More

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për nënat që kanë vajza

13/10/2019

10:57 | 13 Tetor 2019 Foto: Instagram 10:57 | 13 Tetor 2019 Loredana e ka dhënë një mesazh shumë domethënës për nënat. Mozzik dhe Loredana ... Read More

Sensacioni i Realit po kërkohet në Premierligë

28/09/2019

10:57 | 28 Shtator 2019 10:57 | 28 Shtator 2019 Rodrygo Goes mund të largohet nga Real Madrid, për t’u transferuar në Premierligë. Lojtari që ... Read More

Simeone refuzon të flas lidhur me transferimin e Icardi

01/09/2019

10:57 | 1 Shtator 2019 10:57 | 1 Shtator 2019 Diego Simeone ka refuzuar të flas lidhur me transferimin e Mauro Icardi. Ylli i Inter, ... Read More

Superliga sot vjen me dy ndeshje interesante

25/08/2019

10:57 | 25 Gusht 2019 10:57 | 25 Gusht 2019 Superliga sot vjen me dy ndeshje interesante Drita e pret në shtëpi Flamurtarin, që javën ... Read More

Fotografia e re e Marinës me Getin, a janë në pritje të bëhen prindër?

18/06/2019

10:57 | 18 Qershor 2019 10:57 | 18 Qershor 2019 Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shumë shpejt mund të bëhen prindër. Ghetto Geasy së bashku ... Read More

Lojtarët e Kosovës nderojnë Fadil Vokrrin

09/06/2019

10:57 | 9 Qershor 2019 10:57 | 9 Qershor 2019 Me rastin e përvjetorit të parë të vdekjes së Fadil Vokrrit, lojtarët e Kosovës (kombëtarja ... Read More