Tag: 1059

Transferimi i Mandzukic në Katar është shumë afër

16/09/2019

10:59 | 16 Shtator 2019 10:59 | 16 Shtator 2019 Aventura e Mandzukic tek Juventus duket se nuk do të zgjasë shumë. Ylli kroat, Mario ... Read More

Capital T merr mbështetje nga Erion Veliaj për koncertin “Time Capsule”

11/09/2019

10:59 | 11 Shtator 2019 10:59 | 11 Shtator 2019 Capital T ka marrë mbështetjen e Erion Veliajt për koncertin që do ta mbajë në ... Read More

Formacioni i Kosovës kundër Anglisë

10/09/2019

10:59 | 10 Shtator 2019 10:59 | 10 Shtator 2019 Kosova ndeshet sonte me liderin e grupit, Anglinë, në eliminatoret e Euro 2020. “Dardanët” sonte ... Read More

Sekreti i Soni Malajt për fizik perfekt

04/09/2019

10:59 | 4 Shtator 2019 10:59 | 4 Shtator 2019 Soni Malaj ka treguar se si arrin të ketë forma për zili. Soni Malaj e ... Read More

Roterdami do të jetë nikoqir i “Eurovision 2020”

31/08/2019

10:59 | 31 Gusht 2019 PAUL BARENDREGT/EUROVISION SONG CONTEST 10:59 | 31 Gusht 2019 Është bërë publik vendi ku do të mbahet “Eurovision 2020”. Festivali ... Read More

Conte ‘kërcënon’ Juventusin, gjen dy përforcimet e fundit në Inter

27/08/2019

10:59 | 27 Gusht 2019 10:59 | 27 Gusht 2019 Inter nuk i ka përfunduar ende përforcimet për sezonin e ri. Inter e ka filluar ... Read More

Tuchel i jep ultimatum PSG-së për Neymar

26/08/2019

10:59 | 26 Gusht 2019 10:59 | 26 Gusht 2019 Pasi luajti një ndeshje tjetër në kampionat pa Neymar, menaxheri i Paris Saint-Germain Thomas Tuchel ... Read More

Ardiani zbulon datën e lansimit të albumit të ri dhe ka një befasi për fansat

18/08/2019

10:59 | 18 Gusht 2019 10:59 | 18 Gusht 2019 Ardian Bujupi ka konfirmuar datën e lansimit të albumit të ri. Ardian Bujupi ka kohë ... Read More

Sot fillon Kampionati Evropian i Basketbollit, i cili organizohet në Prishtinë

03/08/2019

10:59 | 3 Gusht 2019 10:59 | 3 Gusht 2019 Kampionati Evropian i Basketbollit, Divizioni B, në konkurrencën e femrave, do të fillojë sot, në ... Read More

E ëma i ‘bën’ konkurrencë me forma trupore Ritës në pushime

29/07/2019

10:59 | 29 Korrik 2019 10:59 | 29 Korrik 2019 Rita Ora së fundi ka nisur pushimet me prindërit. Pruindërit e Rita Orës ka disa ... Read More

Barbana Dini me dhimbje e shumë mall flet për vëllanë e ndjerë, emocionon me fjalët

28/07/2019

10:59 | 28 Korrik 2019 10:59 | 28 Korrik 2019 Barbana Dini ka folur për zbazëtinë që ka në zemër pas ndarjes së Ergit nga ... Read More

Albëria dhe Anxhelina pjesë e klipit të Kyliet, ku prezanton një ditë të zakonshme nga jeta e saj

29/06/2019

10:59 | 29 Qershor 2019 10:59 | 29 Qershor 2019 Kylie Jenner është një nga emrat më të njohur në botën e shoubizit. Kylie Jenner ... Read More