Tag: 1100

Topi i veçantë me të cilin do luhen ndeshjet e Premierligës

17/06/2019

11:00 | 17 Qershor 2019 11:00 | 17 Qershor 2019 Nike ka prezantuar topin me të cilin do luhen ndeshjet e sezonit 2019/20 në Premierligë, ... Read More

Beatrix Ramosaj sjell imazhe joshëse nga ndeja e ditëlindjes

12/06/2019

11:00 | 12 Qershor 2019 11:00 | 12 Qershor 2019 Beatrix Ramosaj nuk ‘ngopet’ me fotografitë e ditëlindjes. Beatrix Ramosaj ka publikuar fotografi të reja ... Read More

Bullgari – Kosovë: Statistikat e skuadrave në ndeshjet e fundit, Dardanët qëndrojnë më mirë

10/06/2019

11:00 | 10 Qershor 2019 11:00 | 10 Qershor 2019 Në Sofje të Bullgarisë, kombëtarja e Kosovës sonte luan ndeshjen e radhës, në rrugën e ... Read More

Këngëtari shqiptar poston video nga dushi

08/06/2019

11:00 | 8 Qershor 2019 11:00 | 8 Qershor 2019 Ardian Bujupi ka lënë pa tekst me veprimin e fundit. Ardian Bujupi ka ndarë me ... Read More

Adelina Tahiri me një foto të veçantë uron festën

04/06/2019

11:00 | 4 Qershor 2019 11:00 | 4 Qershor 2019 Adelina Tahiri ju uron festën e Bajramit me një foto bashkë me të birin. Adelina ... Read More

Mozzik i mërzitur për vdekjen e babait të Loredanës, prek me fjalët 

30/05/2019

11:00 | 30 Maj 2019 11:00 | 30 Maj 2019 Ka ndërruar jetë babai i Loredana Zefit. Loredana Zefi e ka humbur personin e saj ... Read More

Veseli mbledh sot Kryesinë e Kuvendit, pritet caktimi i seancës për themelimin e Tribunalit për krimet serbe

13/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar sot ora 11:00 mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit ku pritet të caktohet seanca parlamentare për të ... Read More

Basha mbledh kolegjin e kryetarëve

22/04/2019

  Kryetari i PD, Lulzim Basha mbledh sot në orën 11:00 Kolegjin e Kryetarëve për të diskutuar për aksionin e opozitës. Në mbledhjen e Kolegjit ... Read More

U thirr seanca për ikjen e qytetarëve nga vendi, mungon komplet Qeveria

11/04/2019

Nga ora 11:00 deputetët e Kuvendit të Kosovës, janë duke u debatuar për ikjen e të rinjve nga vendi. Propozuesi i rezolutës, deputeti i LDK-së, ... Read More

Bastiset një shtëpi në Gjevgjeli, gjendet drogë dhe mina

05/04/2019

Alsat 2019-04-05T12:21:23+02:00 Më 04.04.2019, në periudhën prej orës 09:20 deri 11.00, me urdhër të gjykatës, policia ka bastisur shtëpinë e B.T. (32) nga Gjevgjelia. Gjatë ... Read More

Sot protestojnë banorët e katër fshatrave të Ferizajt

16/03/2019

Banorët e fshatrave Bablak, Tërrn, Koshare dhe Luboc të Ferizajt sot prej orës 11:00 do të protestojnë me kërkesën e tyre për asfaltimin e një ... Read More

Shkaku i abstenimeve, përfundon seanca e Kuvendit

28/02/2019

Seanca plenare e Kuvendit që kishte nisur që nga ora 11:00, ka përfunduar. Një gjë e tillë ka ndodhur pasi disa projektligje nuk u miratuan, ... Read More