Tag: 1102

Ronaldo pas ndeshjes me Atleticon, tregon arsyen pse nuk u ndal para gazetarëve

19/09/2019

11:02 | 19 Shtator 2019 11:02 | 19 Shtator 2019 Cristiano Ronaldo nuk dha deklarata për media pas barazimit mes Atletico Madridit dhe Juventusit. Cristiano ... Read More

Kosova tregoi zemër ndaj Anglisë, ja çfarë shkruan “Eurosport”

11/09/2019

11:02 | 11 Shtator 2019 11:02 | 11 Shtator 2019 “Eurosport” lavdëron paraqitjen e Kosovës ndaj Anglisë. Paraqitja e Kosovës ndaj Anglisë ka filluar të ... Read More

Ramos deshi ta bënte të lumtur nipin e tij, por u ndëshkua me karton të verdhë

06/09/2019

11:02 | 6 Shtator 2019 11:02 | 6 Shtator 2019 Sergio Ramos shënoi një gol të bukur në fitoren 2:1 të Spanjës kundër Rumanisë në ... Read More

Ronaldinho ka telashe të mëdha, ka mbetur pa pasaportë

31/07/2019

11:02 | 31 Korrik 2019 11:02 | 31 Korrik 2019 Ronaldinhos i janë konfiskuar 57 prona, pasaportat e tij braziliane dhe spanjolle për gjobitje dhe ... Read More

ZYRTARE: Egzon Sinani transferohet tek Ballkani

29/07/2019

11:02 | 29 Korrik 2019 11:02 | 29 Korrik 2019 Skuadra e Ballkanit ka kryer edhe një përforcim gjatë kësaj merkatoje. Ballkani nga Theranda ka ... Read More

Nora Gjakova mëson kundërshtaren e parë për Grand Prix Budapest

12/07/2019

11:02 | 12 Korrik 2019 11:02 | 12 Korrik 2019 Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, synon të marrë medalje nga Grand Prixi që po mbahet në ... Read More

Fero duke u argëtuar në xhakuzi natën vonë, ja kush po e shoqëron

04/07/2019

11:02 | 4 Korrik 2019 11:02 | 4 Korrik 2019 Fero mbrëmë është argëtuar në xhakuri. Reperi Fero po punon shumë për projekte të reja, ... Read More

Publikohet një tjetër foto e Ledrit me Ritën, këngëtarja kapet ‘mat’ duke…

01/07/2019

11:02 | 1 Korrik 2019 11:02 | 1 Korrik 2019 Po qarkullon një tjetër foto e Ledrit me Ritën. Dje është mbajtur ‘Alba Festival’ në ... Read More

ZYRTARE: Barcelona me transferim të ri

27/06/2019

11:02 | 27 Qershor 2019 11:02 | 27 Qershor 2019 Pasi FC Barcelona dhe Valencia CF njoftuan dje transferimin e Jasper Cillessen me vlerë prej ... Read More

Loriana Kuka e nis me fitore, prek çerekfinalen në Lojërat Evropiane të Minskut

24/06/2019

11:02 | 24 Qershor 2019 Loriana Kuka e nis me fitore, prek çerekfinalen në Lojërat Evropiane të Minskut 11:02 | 24 Qershor 2019 Xhudistja kosovare, ... Read More

Rashica sërish merr vëmendjen e UEFA-s, kësaj here kur i bëri ‘hor’ bullgarët

12/06/2019

11:02 | 12 Qershor 2019 11:02 | 12 Qershor 2019 Milot Rashica vazhdon të jetë futbollisti më i përfolur kosovar për shkak të formës fantastike ... Read More

Atletico dëshiron Hysajn, por duhet rritur ofertën për mbrojtësin shqiptar

08/06/2019

11:02 | 8 Qershor 2019 11:02 | 8 Qershor 2019 Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj, është momentalisht një prej më të kërkuarve në Evropë, pasi ka ... Read More