Tag: 1109

Ibra bën gjest të shëmtuar në ndeshjen e tij te fundit te LA Galaxy

25/10/2019

11:09 | 25 Tetor 2019 11:09 | 25 Tetor 2019 Zlatan Ibrahimovic dhe LA Galaxy kanë shuar ëndrrën për të fituar titullin në MLS. Ata ... Read More

Berisha: S’ka ndjenjë më të mirë se të luash për vendin tënd

19/10/2019

11:09 | 19 Tetor 2019 11:09 | 19 Tetor 2019 Valon Berisha është në mesin e heronjve modern të Kosovës së pavarur. Futbollisti në vitin ... Read More

Liga e Evropës, dy futbollistët e Kosovës sot përballen me njëri-tjetrin

03/10/2019

11:09 | 3 Tetor 2019 11:09 | 3 Tetor 2019 Sot zhvillohen ndeshjet e dyta të fazës së grupeve në Ligën e Evropës. Ndryshe nga ... Read More

Zidane gjen fajtorin e krizës në Real Madrid

13/09/2019

11:09 | 13 Shtator 2019 11:09 | 13 Shtator 2019 Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur për gjendjen në skuadrën e tij. Zinedine ... Read More

10 transferimet më të mëdha që mund të ndodhin në Evropë

02/08/2019

11:09 | 2 Gusht 2019 11:09 | 2 Gusht 2019 Afati kalimtar i transferimeve në Angli i është afruar fundit, ndërsa në vendet tjera të ... Read More

Shtatë lojtarët që do të largohen nga Real Madrid

26/07/2019

11:09 | 26 Korrik 2019 11:09 | 26 Korrik 2019 Real Madrid vazhdon të jetë në mesin e skuadrave më aktive në tregun e transferimeve. ... Read More

Prishtina, Feronikeli, Llapi – të gjitha blerjet dhe largimet e këtyre ekipeve

22/07/2019

11:09 | 22 Korrik 2019 11:09 | 22 Korrik 2019 Tregu i transferimeve të verës është aktiv edhe në Kosovë, me skuadrat që tani thuajse ... Read More

Kjo do të jetë kundërshtarja e parë e Majlinda Kelmendit

12/07/2019

11:09 | 12 Korrik 2019 11:09 | 12 Korrik 2019 ‘Mbretëresha’ e xhudos, Majlinda Kelmendi, ka mësuar kundërshtaren e saj të parë në Grand Prix ... Read More

Barcelona transferon ‘shokun e Ronaldos’ nga Juventus

04/07/2019

11:09 | 4 Korrik 2019 11:09 | 4 Korrik 2019 Barcelona kërkon një përforcim të madh nga Juventus. Barcelona ka shfaqur interesim për transferimin e ... Read More

Sot publikohet dueti nga BimBimma dhe Elinel

28/06/2019

11:09 | 28 Qershor 2019 11:09 | 28 Qershor 2019 Gjatë ditës së sotme pritet lansimi i bashkëpunimit të BimBimma dhe Elinel. BimBimma dhe Elinel ... Read More

Ermali bëhet romantik për ditëlindjen e gruas

18/05/2019

11:09 | 18 Maj 2019 11:09 | 18 Maj 2019 Ermal Fejzullahu ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar gruan me rastin e ... Read More

Fustani që ka veshur Demi Rose ia zbulon pothuajse të gjitha

11/05/2019

11:09 | 11 Maj 2019 11:09 | 11 Maj 2019 Demi Rose nuk i kursen aspak imazhet provokuese. Demi Rose ka ndarë me ndjekësit një ... Read More