Tag: 1115

Keisi tregon planet për krijimin e familjes

25/10/2019

11:15 | 25 Tetor 2019 11:15 | 25 Tetor 2019 Pas ndarjes nga Stresi, Keisi rrëfen ëndrrën për krijimin e familjes. Keisi ka qenë mjaft ... Read More

Tuchel i thotë Neymarit: Nuk do të lë të pushosh

08/10/2019

11:15 | 8 Tetor 2019 11:15 | 8 Tetor 2019 Neymar nuk do të lejohet të “pushojë” nga Paris Saint-Germain pasi dështoi një transferim veror ... Read More

Emery thur lëvdata për Aubameyang

06/10/2019

11:15 | 6 Tetor 2019 11:15 | 6 Tetor 2019 Trajneri i Arsenal, Unai Emery, ka vlerësuar lart yllin e skuadrës së tij, Pierre Emerick ... Read More

Emery thur lëvdata për Aubameyang

06/10/2019

11:15 | 6 Tetor 2019 11:15 | 6 Tetor 2019 Trajneri i Arsenal, Unai Emery, ka vlerësuar lart yllin e skuadrës së tij, Pierre Emerick ... Read More

Ben Arfa transferohet falas në Serie A

04/10/2019

11:15 | 4 Tetor 2019 11:15 | 4 Tetor 2019 Fiorentina raportohet se po konsideron një transferim falas të ish yllit të PSG, Hatem Ben ... Read More

“Messi është bishë, por Ronaldo është më i kompletuari”

30/09/2019

11:15 | 30 Shtator 2019 11:15 | 30 Shtator 2019 Debati më i madh në botën e futbollit po vazhdon; Messi apo Ronaldo? Cristiano Ronaldo ... Read More

Kim mbetet pa frymë nga ajo që pa në kokën e motrës: Duhet të shkosh në spital

07/09/2019

11:15 | 7 Shtator 2019 11:15 | 7 Shtator 2019 Kim Kardashian mbeti pa frymë kur pa një vend tullac në kokën e Kourtney. Kim ... Read More

Mes burrit dhe motrës, Nora zgjedh këtë emër për një arsye të fortë

03/08/2019

11:15 | 3 Gusht 2019 11:15 | 3 Gusht 2019 Nora Istrefi kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Robert Berishës ... Read More

S4MM e thotë troç nëse do t’ua kthejë ‘dissat’ atyre që i bëjnë tash e tutje

29/07/2019

11:15 | 29 Korrik 2019 11:15 | 29 Korrik 2019 S4MM ka treguar se a e ka ndërmend t’u kthejë ‘dissat’ që i bëhen tani ... Read More

Dua Lipa krenare me suksesin e dy vëllezërve shqiptarë

28/07/2019

11:15 | 28 Korrik 2019 11:15 | 28 Korrik 2019 Dua Lipa çdo herë e shpreh haptas dashurinë që ka për vendlindjen. Dua Lipa nuk ... Read More

Juventus dhe Tottenham sot përballen në International Champions Cup

21/07/2019

11:15 | 21 Korrik 2019 11:15 | 21 Korrik 2019 Një super ndeshje do të luhet sot, në kuadër të garave parasezonale në futboll. Kampionët ... Read More

James Rodriguez është objektivi i fundit i Atletico për këtë merkato

19/07/2019

11:15 | 19 Korrik 2019 11:15 | 19 Korrik 2019 Përkundër humbjes së Antoine Griezmann, Atletico Madrid ka zhvilluar një prej merkatove më të mira ... Read More