Tag: 1117

Tuna dhe Patrisi maskohen si kësulëkuqja dhe ujku për ‘Halloween’

29/10/2019

11:17 | 29 Tetor 2019 11:17 | 29 Tetor 2019 Për festën e ‘Halloween’ shumë personazhe ndryshuan pamjen e tyre. Janë bërë disa javë që ... Read More

​Transferimi i lojtarëve në janar, ky është vendimi i Realit

29/10/2019

11:17 | 29 Tetor 2019 11:17 | 29 Tetor 2019 Real Madrid ka vendosur të mos provojë të transferojë gjatë afatit dimëror. Kjo është vendosur ... Read More

Unaza 1.3 milionë dollarëshe me të cilën Kanye i propozoi Kimit

26/10/2019

11:17 | 26 Tetor 2019 11:17 | 26 Tetor 2019 Kim ka treguar unazën që ia ka dhuruar Kanye. Kim Kardashian ka shfaqur unazën e ... Read More

Arsenal hap bisedimet me Aubameyang për rinovimin e kontratës

13/10/2019

11:17 | 13 Tetor 2019 11:17 | 13 Tetor 2019 Sulmuesi nga Gaboni pritet të zgjasë qëndrimin e tij në Londrën Veriore. Pierre Emerick Aubameyang ... Read More

Hekuran Krasniqi tregon si erdhi deri tek bashkëpunimi me Fisnikët

09/10/2019

11:17 | 9 Tetor 2019 11:17 | 9 Tetor 2019 Hekuran Krasniqi ka folur për suksesin e bashkëpunimit me Fisnikët. Hekuran Krasniqi ishte i ftuar ... Read More

Deklarata e tij për Dafina Zeqirin nxiti shumë reagime, sqarohet Hekuran Kraniqi

05/10/2019

11:17 | 5 Tetor 2019 11:17 | 5 Tetor 2019 Hekuran Krasniqi ka folur sërish rreth deklaratës për Dafina Zeqirin. Hekuran Krasniqi ishte i ftuar ... Read More

Bebe Rexha dhe Ava Max nominohen në këto kategori në “MTV EMA”

02/10/2019

11:17 | 2 Tetor 2019 11:17 | 2 Tetor 2019 Këngëtaret shqiptare janë nominuar edhe në “MTV Europe Music Awards”. “MTV Europe Music Awards” këtë ... Read More

Liverpool – Salzburg, edhe një lajm i keq për Shaqirin

02/10/2019

11:17 | 2 Tetor 2019 11:17 | 2 Tetor 2019 Sot në kuadër së Ligës së Kampionëve, klubi anglez Liverpool presin në “Anfield”, klubin austriak ... Read More

Real Madrid – Osasuna, formacionet e mundshme

25/09/2019

11:17 | 25 Shtator 2019 11:17 | 25 Shtator 2019 Sonte do të zhvillohen ndeshjet tjera të javës së gjashtë në La Liga. Real Madrid ... Read More

Komenti fantastik i tifozit anglez në Twitter për lojën e Kosovës

11/09/2019

11:17 | 11 Shtator 2019 11:17 | 11 Shtator 2019 Loja e Kosovës është admiruar edhe nga tifozët e Anglisë. Paraqitja e Kosovës në humbjen ... Read More

Patrice Evra pensionohet nga futbolli

29/07/2019

11:17 | 29 Korrik 2019 11:17 | 29 Korrik 2019 Një nga mbrojtësit e majtë më të mirë të viteve të fundit, Patrice Evra, i ... Read More

Lëndimi i Asensios mund të jetë lajm i keq për Arsenalin

24/07/2019

11:17 | 24 Korrik 2019 11:17 | 24 Korrik 2019 Një lëndim serioz i mesfushorit të Real Madrid, Marco Asensio “mund të jetë një lajm ... Read More