Tag: 1121

Talentët kosovarë në udhëkryq – Zvicra në rënie, Kosova po ‘pushton’ Evropën

08/09/2019

11:21 | 8 Shtator 2019 11:21 | 8 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës është tema kryesore në mediet kosovare, por ajo po merr vëmendje edhe ... Read More

Pritjes i erdhi fundi, shënojnë fitore pas një dekade

06/09/2019

11:21 | 6 Shtator 2019 11:21 | 6 Shtator 2019 Në Evropë po luhen ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian, ndërsa në pjesët tjera të botës, ... Read More

Konferenca e Challandes: Selektori flet për të gjitha problemet para ndeshjeve me Çekinë e Anglinë

01/09/2019

11:21 | 1 Shtator 2019 11:21 | 1 Shtator 2019 Selektori i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është paraqitur sot në konferencën për shtyp, ku ... Read More

Miley Cyrus publikon ‘Slide Away’ pas ndarjes nga Liam

16/08/2019

11:21 | 16 Gusht 2019 11:21 | 16 Gusht 2019 Miley Cyrus ja dedikon këngën ish të dashurit. Miley Cyrus u bë krye temë në ... Read More

Mos përfshirja në ‘The Best’i kushton tre milionë euro Neymarit

02/08/2019

11:21 | 2 Gusht 2019 11:21 | 2 Gusht 2019 Dy ditë më parë u publikua lista me dhjetë kandidatët për çmimin dhe ‘The Best’ ... Read More

Nuk dorëzohet AC Milan, vazhdon të insistojë për yllin e Real Madrid

18/07/2019

11:21 | 18 Korrik 2019 11:21 | 18 Korrik 2019 AC Milan vazhdon me dëshirën e njëjtë për nënshkrimin me mesfushorin e Real Madrid, Luka ... Read More

Lamtumirë Lazio, kjo do të jetë skuadra e re e Valon Berishës

06/07/2019

11:21 | 6 Korrik 2019 11:21 | 6 Korrik 2019 Mesfushori i Kosovës, Valon Berisha, aventurës në Serie A te Lazio mund t’i jap fund ... Read More

Barcelona thyen një rekord të ri

02/07/2019

11:21 | 2 Korrik 2019 11:21 | 2 Korrik 2019 Në javën e fundit të vitit 2018/19, Barcelona njoftoi shitjet e katër lojtarëve për një ... Read More

Vazhdojnë kontaktet mes Barcelonës dhe Valencias – Synohet shkëmbimi i portierëve

24/06/2019

11:21 | 24 Qershor 2019 11:21 | 24 Qershor 2019 Kontaktet mes skuadrave spanjolle Barcelona dhe Valencia janë duke vazhduar intensivisht. Kampionët e La Liga ... Read More

Oriola Marashi shkëlqen në sfilatën e fundit

18/06/2019

11:21 | 18 Qershor 2019 11:21 | 18 Qershor 2019 Oriola Marashi ishte pjesëmarrëse në një sfilatë të organizuar nga ‘Guess’. Oriola Marashi është duke ... Read More

‘’Joshua nuk duhet të pranojë rimeçin me Ruiz’’

17/06/2019

11:21 | 17 Qershor 2019 11:21 | 17 Qershor 2019 Menaxheri i Tyson Fury, Frank Warren, i ka vënë në pikëpyetje aftësitë e Anthony Joshuas, ... Read More

Rita Ora në mesin e artistëve më të dëgjuar në botë

04/06/2019

11:21 | 4 Qershor 2019 11:21 | 4 Qershor 2019 Rita Ora si shumë artistë të tjerë shqiptarë po shijon suksese të mëdha. Bukuroshja nga ... Read More