Tag: 1130

Roma i vendos çmimin Nicolo Zaniolos

15/06/2019

11:30 | 15 Qershor 2019 11:30 | 15 Qershor 2019 Skuadra e Romës i ka vendosur çmimin talentit premtues të skuadrës, Nicolo Zaniolo. Romakët duan ... Read More

Aguero: Duhet ta fitojmë Kupën e Amerikës për Messin

12/06/2019

11:30 | 12 Qershor 2019 11:30 | 12 Qershor 2019 Sulmuesi i Argjentinës, Sergio Aguero ka deklaruar se ai e dëshiron triumfin në Kupën e ... Read More

Kthesë e papritur në çështjen Barcelona – Griezmann: Francezi drejt ‘Camp Nou’

31/05/2019

11:30 | 31 Maj 2019 11:30 | 31 Maj 2019 Duket se situata mes Antoine Griezmann dhe skuadrës së Barcelonës po merr një kthesë tjetër. ... Read More

Liverpool, Shaqiri pranë lamtumirës

26/05/2019

11:30 | 26 Maj 2019 11:30 | 26 Maj 2019 Xherdan Shaqiri mund të largohet nga Liverpool pas vetëm një sezoni në ‘Anfield Road’. E ... Read More

Veseli viziton vendin ku pritet të ndërtohet Muzeu i Gjenocidit

14/05/2019

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, sot në ora 11:30 do të vizitojë lokacionin ku pritet të ndërtohet Muzeu i Gjenocidit. Veseli propozoi që ... Read More

Hiqet ndalesa për kamionë në rrugën Kërçovë-Gostivar

04/01/2019

Që nga ora 11:30 është hequr ndalesa për automjete të rënda për rrugën Kërçovë-Gostivar përmes kalimit të qafës malore Strazhë, njoftojnë nga LAAM.   The ... Read More

Kuvend, mblidhet sot Grupi i punës për pajtim

03/12/2018

3 Dhjetor 2018 / 10:54 Grupi punues për pajtim sot me fillim në ora 11:30 minuta do ta mbaj mbledhjen e parë. Ky trup është ... Read More

Në Obiliq përurohet Qendra për Pajisje me Dokumente

13/08/2018

Sot me fillim nga ora 11:30 në komunën e Obiliqit do të bëhet përurimi i Qendrës për Pajisje me Dokumente. Në ndërtesën e re përfshihet ... Read More

Lajmi për vizat bëhet i ditur në ora 16:30

18/07/2018

Edhe pse ishte paralajmëruar se lajmi për vizat do të mund të komunikohet në orën 11:30, një gjë e tillë pritet të ndodh pak më ... Read More