Tag: 1130

Mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit zgjedh numrin te Man Utd

07/08/2019

11:30 | 7 Gusht 2019 11:30 | 7 Gusht 2019 Harry Maguire do të vesh fanellën me numër 5 te Manchester United. Reprezentuesi anglez këtë ... Read More

Monaco synon transferimin e yllit të Juventus

03/08/2019

11:30 | 3 Gusht 2019 11:30 | 3 Gusht 2019 Skuadra e Monaco po synon të vazhdojë me përforcime, para fillimit të sezonit të ri ... Read More

Kjo është lista e artistëve që do performojnë sot në ‘Sunny Hill Festival’

02/08/2019

11:30 | 2 Gusht 2019 11:30 | 2 Gusht 2019 Sot starton ‘Sunny Hill Festival’. Një nga organizimet më të mëdha muzikore që mbahen në ... Read More

Zgjim në 5 e 30 të mëngjesit, pa telefona dhe tualete – stërvitja strikte e skuadrës së Bundesligës

22/07/2019

11:30 | 22 Korrik 2019 11:30 | 22 Korrik 2019 Shumica e ekipeve kanë zgjedhur vendet me mot të ngrohtë për të zhvilluar përgatitjet para-sezonale, ... Read More

Neymar kthehet në kampin stërvitor të PSG, e ardhmja e tij vazhdon të jetë në ‘mjegull’

15/07/2019

11:30 | 15 Korrik 2019 11:30 | 15 Korrik 2019 E ardhmja e Neymar JR vazhdon të mbetet në një udhëkryq të madh. Ylli brazilian ... Read More

Silva: Dua që Neymar të qëndrojë, por të jetë i lumtur

30/06/2019

11:30 | 30 Qershor 2019 11:30 | 30 Qershor 2019 Neymar JR është emri që po zë hapësirat më të mëdha në mediet botërore, sidomos ... Read More

Pas dështimit me De Ligt, Barca kërkon një tjetër lojtar të Ajax.

29/06/2019

11:30 | 29 Qershor 2019 11:30 | 29 Qershor 2019 Skuadrat e mëdha të Evropës vazhdojnë të trokasin në derën e Ajax, në kërkim të ... Read More

Buffon tek Leeds United?

23/06/2019

11:30 | 23 Qershor 2019 11:30 | 23 Qershor 2019 Portieri legjendar i Italisë, Gianluigi Buffon, duket se është afër një transferimi befasues. Buffon do ... Read More

Roma i vendos çmimin Nicolo Zaniolos

15/06/2019

11:30 | 15 Qershor 2019 11:30 | 15 Qershor 2019 Skuadra e Romës i ka vendosur çmimin talentit premtues të skuadrës, Nicolo Zaniolo. Romakët duan ... Read More

Aguero: Duhet ta fitojmë Kupën e Amerikës për Messin

12/06/2019

11:30 | 12 Qershor 2019 11:30 | 12 Qershor 2019 Sulmuesi i Argjentinës, Sergio Aguero ka deklaruar se ai e dëshiron triumfin në Kupën e ... Read More

Kthesë e papritur në çështjen Barcelona – Griezmann: Francezi drejt ‘Camp Nou’

31/05/2019

11:30 | 31 Maj 2019 11:30 | 31 Maj 2019 Duket se situata mes Antoine Griezmann dhe skuadrës së Barcelonës po merr një kthesë tjetër. ... Read More

Liverpool, Shaqiri pranë lamtumirës

26/05/2019

11:30 | 26 Maj 2019 11:30 | 26 Maj 2019 Xherdan Shaqiri mund të largohet nga Liverpool pas vetëm një sezoni në ‘Anfield Road’. E ... Read More