Tag: 1137

Familja e Blerim Destanit dhuron 12 ton ndihma për Shqipërinë

27/11/2019

11:37 | 11/27/2019 Familja e Blerim Destanit ka dhënë një kontribut për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Tragjedia që ndodhi në Shqipëri u bë ... Read More

Kombëtarja e njohur përjashtohet nga Euro 2020?

21/11/2019

11:37 | 21 Nentor 2019 11:37 | 21 Nentor 2019 Rusia mund të përjashtohet nga Lojërat Olimpike të vitit të ardhshëm dhe Kampionati Evropian në ... Read More

Majk apo Fero? Fuego zgjedh këtë emër

16/10/2019

11:37 | 16 Tetor 2019 11:37 | 16 Tetor 2019 Fuego ka dhënë një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Majk dhe ... Read More

Loredana në ora 12:00 lëshon një deklaratë

11/10/2019

11:37 | 11 Tetor 2019 11:37 | 11 Tetor 2019 Loredana ka njoftuar ndjekësit për një deklaratë. Loredana përmes një postimi të bërë minuta më ... Read More

Conte gjen fajtorin për humbjen e Interit

03/10/2019

11:37 | 3 Tetor 2019 11:37 | 3 Tetor 2019 Antonio Conte ka fajësuar gjyqtarin Damir Skomina sepse nuk i dha skuadrës së tij Interit ... Read More

US Open, Nadal kualifikohet në çerekfinale

03/09/2019

11:37 | 3 Shtator 2019 11:37 | 3 Shtator 2019 Rafael Nadal ka mposhtur kampionin e vitit 2014 Marin Cilic për të kaluar në çerekfinalen ... Read More

Ja kujt ia ka dedikuar Messi 671 golat e tij

25/08/2019

11:37 | 25 Gusht 2019 11:37 | 25 Gusht 2019 Lionel Messi mban duart lartë në qiej sa herë që shënon gol, si dedikim për ... Read More

Superliga, sot zhvillohen tre ndeshje të tjera interesante

18/08/2019

11:37 | 18 Gusht 2019 11:37 | 18 Gusht 2019 Edhe zyrtarisht edicioni i ri i Superligës së Kosovës startoi dje me tre ndeshje mjaft ... Read More

Ariana Grande në romancë të re?

04/08/2019

11:37 | 4 Gusht 2019 11:37 | 4 Gusht 2019 Ariana Grande në lidhje me një tjetër këngëtar? Ariana Grande është emër shumë i lakuar ... Read More

Kosova lë prapa Serbinë e Greqinë në Festivalin Olimpik Evropian për të Rinj

28/07/2019

11:37 | 28 Korrik 2019 11:37 | 28 Korrik 2019 Kosova ka shënuar një tjetër sukses të madh në fushën e sportit. Si një nga ... Read More

Fjolla Morina bën veprimin e papritur pas kritikave për paraqitjen në Skenderaj 

25/07/2019

11:37 | 25 Korrik 2019 11:37 | 25 Korrik 2019 Fansat e Fjollës nuk do të jenë të kënaqur me veprimin e fundit të këngëtares. ... Read More

Ndodh e papritura, Neymar te Juventusi

17/07/2019

11:37 | 07/17/2019 Raporti i sotëm në Mundo Deportivo thotë se ylli i Paris Saint-Germain Neymar tani është i hapur për t'u bashkuar me Juventusin. ... Read More