Tag: 1139

Napoli fillon me sanksione, ky është lojtari që e pëson më së shumti

25/11/2019

11:39 | 25 Nentor 2019 11:39 | 25 Nentor 2019 Napoli raportohet se ka filluar të ndëshkojë lojtarët e tyre, me Allan që u gjobit ... Read More

Kosovë – Mali i Zi, ja kë favorizojnë kuotat e basteve

14/10/2019

11:39 | 14 Tetor 2019 11:39 | 14 Tetor 2019 Kosova do të tentojë të mbajë gjallë shpresat për kualifikim në Euro 2020, kur do ... Read More

Henderson tregon se çfarë do të bëjë Anglia pas tre golave të pësuara nga Kosova

12/09/2019

11:39 | 12 Shtator 2019 11:39 | 12 Shtator 2019 Tre golat e pësuara nga Kosova kanë lënë gjurmë të mëdha te skuadra e Anglisë. ... Read More

Polici kosovar i artë në Spanjë, ngrit në këmbë gjithë ‘sallën’

26/07/2019

11:39 | 26 Korrik 2019 11:39 | 26 Korrik 2019 Pjesëtari kampion i Policisë së Kosovës, Anton Cena, ka arritur të fitojë medaljen e artë ... Read More

Busquets ka një problem dhe quhet De Jong

24/07/2019

11:39 | 24 Korrik 2019 11:39 | 24 Korrik 2019 Sezoni 2019/20 ende nuk ka filluar dhe tashmë Sergio Busquets është nën presion, pasi një ... Read More

‘Bild’ zbulon se cilën skuadër të madhe Werderi e ka refuzuar për Rashicën

22/06/2019

11:39 | 22 Qershor 2019 11:39 | 22 Qershor 2019 Werder Bremen ka refuzuar ofertën e parë për Milot Rashicën. Ylli i Kombëtares së Kosovës, ... Read More

John Shahu po vjen me projekt të ri, pamje nga xhirimet e klipit

15/06/2019

11:39 | 15 Qershor 2019 11:39 | 15 Qershor 2019 John Shahu po sjell këngë të re. John Shahu ishte i ftuar së fundi në ... Read More

Kokëçarje për Rejan, tre futbollistë largohen nga kampi ‘Kuq e zi’

02/06/2019

11:39 | 2 Qershor 2019 11:39 | 2 Qershor 2019 Kombëtarja e Shqipërisë po përballet me disa probleme të mëdha para dy sfidave të radhës ... Read More

Ava Max ka ndarë disa imazhe para koncertit të saj në Francë

21/05/2019

11:39 | 21 Maj 2019 11:39 | 21 Maj 2019 Ava Max është një prej emrave të shumtë shqiptar që po korr suksese në arenën ... Read More

Ky është vendi që e ka zgjedhur Luana për pushime

18/05/2019

11:39 | 18 Maj 2019 11:39 | 18 Maj 2019 Luana Vjollca ka udhëtuar në një shtet të Evropës për pushime. Luana Vjollca përmes rrjeteve ... Read More

Këngëtarja shqiptare: Jam rritur me muzikën e Unikkatilit, ia di çdo tekst pa gabime

11/05/2019

11:39 | 11 Maj 2019 11:39 | 11 Maj 2019 Këngëtarja shqiptare kishte disa fjalë të mëdha për Unikkatilin. Elita Ziberi ishte e ftuar së ... Read More