Tag: 1140

Kupa e Botës: Franca përmbys Australinë për pozitën e tretë, merr medaljen e bronztë

15/09/2019

11:40 | 15 Shtator 2019 11:40 | 15 Shtator 2019 Është përcaktuar edhe vendi i tretë i Kupës së Botës 2019, që po mbahet në ... Read More

Ultrasit e PSG paralajmërojnë Neymarin: Do ta kesh të vështirë…

14/09/2019

11:40 | 14 Shtator 2019 11:40 | 14 Shtator 2019 Përpara rikthimit të shumëpritur të Neymar në fushë për Paris Saint-Germain, ‘Collectif Ultras Paris’ ka ... Read More

Dalin në shitje biletat e ndeshjes Francë – Shqipëri

02/08/2019

11:40 | 2 Gusht 2019 11:40 | 2 Gusht 2019 Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen Francë ... Read More

Publikoi video intime, ish-lojtari i Tottenham rrëfen gjithçka

31/07/2019

11:40 | 31 Korrik 2019 11:40 | 31 Korrik 2019 Me evoluimin e rrjeteve sociale, ndodhin shumë gjëra të pahijshme, përfshirë edhe futbollistët. Një e ... Read More

Motra e Rita Orës nis pushimet në Mal të Zi 

18/07/2019

11:40 | 18 Korrik 2019 11:40 | 18 Korrik 2019 Elena Ora është duke pushuar në Mal të Zi. Elena Ora ka zgjedhur Malin e ... Read More

Skuadra e njohur italiane pranë falimentimit, u mashtruan nga disa agjentë bullgarë

26/06/2019

11:40 | 26 Qershor 2019 11:40 | 26 Qershor 2019 Palermo përsëri është në kaos, pasi klubi pretendon se është “mashtruar” nga agjentët e rreme ... Read More

Pas akuzave se do përjashtohen nga Liga e Kampionëve, reagon Man City

16/05/2019

11:40 | 16 Maj 2019 11:40 | 16 Maj 2019 New York Times ka publikuar një artikull ku raporton se UEFA do të përjashtojë Manchester ... Read More

Policia e Kosovës ndalon hyrjen e basketbollistëve serbë si dhe disa zyrtarëve tjerë

04/12/2018

Policia e Kosovës, në pikë kalimin kufitar Jarinje, sot rreth orës 11:40 ia ka refuzuar hyrjen një veture me targa “BG”, në të cilën gjendeshin ... Read More