Tag: 1145

Milano dhe Arsenal janë afër të shkëmbejnë dy top mesfushorët

16/06/2019

11:45 | 16 Qershor 2019 11:45 | 16 Qershor 2019 Skuadra e Milanos dhe ajo e Arsenal janë gati që të arrijnë marrëveshje për shkëmbimin ... Read More

Aktori shqiptar thotë se nuk i njeh S4MM dhe Feron

12/06/2019

11:45 | 12 Qershor 2019 11:45 | 12 Qershor 2019 Aktori shqiptar ka habitur të gjithë me deklaratën për dy reperët e njohur. Fisnik Ademi ... Read More

Golden Eagle Ylli liron të gjithë lojtarët nga kontrata, synohet rindërtimi i skuadrës

10/06/2019

11:45 | 06/10/2019 Skuadra kosovare e basketbollit, Golden Eagle Ylli,  ka marrë një vendim të çuditshëm. Golden Eagle Ylli nuk do të llogarisë në asnjë ... Read More

De Ligt para dy opsioneve – vendimi merret javën e ardhshme

08/06/2019

11:45 | 8 Qershor 2019 11:45 | 8 Qershor 2019 Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam, Matthijs de Ligt, po vazhdon të tërheq vëmendje të madhe ... Read More

Labinot Tahiri: Në jetë së pari duhet me qenë njeriu, paraja e pasuria bëhen prej tij

05/06/2019

11:45 | 5 Qershor 2019 11:45 | 5 Qershor 2019 Labiot Tahiri është emocionuar nga pritja që iu bë mbrëmë në koncert. Labinot Tahiri ka ... Read More

Fusha e futbollit ku të gjithë do të ëndërronin të luanin

03/06/2019

11:45 | 3 Qershor 2019 11:45 | 3 Qershor 2019 Kush ka planifikuar për të shkuar me pushime në Maldive dhe i pëlqen futbolli duhet ... Read More

Kush është Met Elshani, personi që u plagos dy ditë më parë

19/05/2019

11:45 | 19 Maj 2019 11:45 | 19 Maj 2019 Met Elshani u plagos nga disa persona dy ditë më parë në Prishtinë. Met Elshani, ... Read More

ZYRTARE: Ylli i madh largohet nga Man Utd

11/05/2019

11:45 | 11 Maj 2019 11:45 | 11 Maj 2019 Ander Herrera do të largohet nga Manchester United në fund të sezonit. Aventura e mesfushorit ... Read More

Gjatë 24 orëve, dy aksidente fatale

22/07/2018

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të kaluara ka shqiptuar gjithsej 1,145 tiketa të trafikut. Sipas raportit 24-orësh kanë ndodhur 51 aksidente, prej tyre dy ... Read More