Tag: 1154

Rrëfehet aktori shqiptar: Bëj 2-3 punë e s’kam shtëpi, disa nxjerrin by*** në Instagram dhe i kanë të gjitha

22/12/2019

11:54 | 22 Dhjetor 2019 11:54 | 22 Dhjetor 2019 Aktori i njohur është rrëfyer gjatë një interviste. Aktori i njohur i humorit Visjan Ukcenaj ... Read More

A ishte penallti ndërhyrja e tij në Varanen? Flet Lenglet

19/12/2019

11:54 | 19 Dhjetor 2019 11:54 | 19 Dhjetor 2019 Clement Lenglet ka bërë thirrje që të respektohen dy vendimet e gjyqtarëve në ‘El Clasicon’ ... Read More

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ para publikut, ata ia prekin të pasmet 

14/11/2019

11:54 | 14 Nentor 2019 Foto: Instagram 11:54 | 14 Nentor 2019 Dafina Zeqiri ka kërcyer e ‘zjarrtë’ në një paraqitje të fundit para publikut. ... Read More

Sergio Ramos barazon rekordin e Leo Messit

31/10/2019

11:54 | 31 Tetor 2019 11:54 | 31 Tetor 2019 Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos vazhdon të qëndrojë në majat e futbollit pavarësisht se ... Read More

Dështon Spalleti, Milan takohet me këtë trajner

08/10/2019

11:54 | 8 Tetor 2019 11:54 | 8 Tetor 2019 Stefano Pioli pritet të takohet sot me Milanin përpara se të bëhet trajneri i tyre ... Read More

Zidane ndryshon mendim për Gareth Bale

25/09/2019

11:54 | 25 Shtator 2019 11:54 | 25 Shtator 2019 Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është impresionuar nga sulmuesi Gareth Bale. Bale gjatë tërë ... Read More

Rebic dënohet me pesë ndeshje mos lojë

21/09/2019

11:54 | 21 Shtator 2019 11:54 | 21 Shtator 2019 Lojtari i Milan, Ante Rebic, ka marrë një lajm aspak të mirë nga UEFA. Rebic ... Read More

Ledri Vula tregon aftësitë në Waterpolo, reagimi i Ermal Fejzullahut epik

20/09/2019

11:54 | 20 Shtator 2019 11:54 | 20 Shtator 2019 Ledri Vula po shijon në maksimum pushimet. Ledri Vula ka qenë shumë i angazhuar këtë ... Read More

Këngëtaren shqiptare e kaplon nostalgjia, publikon foto nga e kaluara 

12/07/2019

11:54 | 12 Korrik 2019 11:54 | 12 Korrik 2019 Këngëtaren shqiptare e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar. Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora karrierën ... Read More

Dafina Zeqiri përlot me fjalët, këngën e re ia dedikon këtij personi

08/07/2019

11:54 | 8 Korrik 2019 11:54 | 8 Korrik 2019 Dafina Zeqiri së fundmi e ka publikaur bashkëpunimin me Lumi B. Dafina Zeqiri dhe Lumi ... Read More

Luana Vjollca publikon video nga shtrati, provokon me lëvizjet

16/06/2019

11:54 | 16 Qershor 2019 11:54 | 16 Qershor 2019 Luana Vjollca i ka provokuar ndjekësit e saj. Këngëtarja Luana Vjollca e ka marrë me ... Read More

Kushtrim Bajraktaraj vazhdon me suksese, i artë në Kampionatin Ballkanik në Greqi

19/05/2019

11:54 | 19 Maj 2019 11:54 | 19 Maj 2019 Kushtrim Bajraktaraj po vazhdon të arrijë suksese të mëdha në sportin e bodybuildingut. Kampioni i ... Read More