Tag: 1159

Ky është urimi i Luana Vjollcës për Krishtlindje

25/12/2019

11:59 | 25 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 11:59 | 25 Dhjetor 2019 Luana Vjollca ka uruar besimtarët e krishterë përmes një postimi në Instagram. Luana ... Read More

Kosova dhe Shqipëria me një ide brilante, formojnë Kupën e përbashkët që dërgon në Evropë

25/12/2019

11:59 | 25 Dhjetor 2019 11:59 | 25 Dhjetor 2019 Ëndrra për një eveniment të fuqishëm futbolli në mes të Kosovës dhe Shqipërisë mund të ... Read More

“Pogba nuk largohet në janar”

20/12/2019

11:59 | 20 Dhjetor 2019 11:59 | 20 Dhjetor 2019 Ole Gunnar Solskjaer insiston se Paul Pogba nuk do të shitet në afatin kalimtar të ... Read More

Pesë trajnerët që mund të zëvendësojnë Emery te Arsenal

29/11/2019

11:59 | 29 Nentor 2019 11:59 | 29 Nentor 2019 Arsenal ka vendosur të ndajë rrugët me Unai Emery, pas humbjes së fundit kundër Eintracht ... Read More

Gerta Shino zgjedh mes Ledri Vulës dhe Noizyt

09/11/2019

11:59 | 9 Nentor 2019 11:59 | 9 Nentor 2019 Gerta Shino kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Ledri Vulës ... Read More

Lady Gaga anulon koncertet, kjo është arsyeja

08/11/2019

11:59 | 8 Nentor 2019 11:59 | 8 Nentor 2019 Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e parapara. Lady Gaga kishte paraparë që në ... Read More

Rakitic gjen skuadrën e re në Serie A, nuk është Inter

29/10/2019

11:59 | 29 Tetor 2019 11:59 | 29 Tetor 2019 Milani i bashkohet garës me Interin në kërkimin e mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakitic, pasi ... Read More

Loriana i afrohet medaljes, fiton dhe kalon në gjysmëfinale

26/10/2019

11:59 | 26 Tetor 2019 11:59 | 26 Tetor 2019 Loriana Kuka ka siguruar gjysmëfinalen në Grand Slamin e Abu Dhabit. Xhudistja jonë në kategorinë ... Read More

Roma në krizë të lëndimeve

21/10/2019

11:59 | 21 Tetor 2019 11:59 | 21 Tetor 2019 Numri i dëmtimeve te Roma duket se ka arritur në tetë pasi Bryan Cristante dhe ... Read More

ZYRTARE: Spanja publikon listën për ndeshjet e tetorit

04/10/2019

11:59 | 4 Tetor 2019 11:59 | 4 Tetor 2019 Trajneri i Kombëtares së Spanjës, Robert Moreno, ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ... Read More

Top 20 rivalitetet në botën e futbollit

15/09/2019

11:59 | 15 Shtator 2019 11:59 | 15 Shtator 2019 Ndeshjet ndërmjet rivalëve kryesorë në futboll janë ato që tifozët duan më së shumti. Sigurisht, ... Read More

Ronaldo nënshkruan marrëveshje me “Nike”, kjo është shuma që do ta fitojë

07/09/2019

11:59 | 7 Shtator 2019 11:59 | 7 Shtator 2019 Cristiano Ronaldo do të fitojë 162 milionë euro nga marrëveshja me “Nike”. Sipas dokumenteve konfirmohet ... Read More