Tag: 1159

Gerta Shino zgjedh mes Ledri Vulës dhe Noizyt

09/11/2019

11:59 | 9 Nentor 2019 11:59 | 9 Nentor 2019 Gerta Shino kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Ledri Vulës ... Read More

Lady Gaga anulon koncertet, kjo është arsyeja

08/11/2019

11:59 | 8 Nentor 2019 11:59 | 8 Nentor 2019 Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e parapara. Lady Gaga kishte paraparë që në ... Read More

Rakitic gjen skuadrën e re në Serie A, nuk është Inter

29/10/2019

11:59 | 29 Tetor 2019 11:59 | 29 Tetor 2019 Milani i bashkohet garës me Interin në kërkimin e mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakitic, pasi ... Read More

Loriana i afrohet medaljes, fiton dhe kalon në gjysmëfinale

26/10/2019

11:59 | 26 Tetor 2019 11:59 | 26 Tetor 2019 Loriana Kuka ka siguruar gjysmëfinalen në Grand Slamin e Abu Dhabit. Xhudistja jonë në kategorinë ... Read More

Roma në krizë të lëndimeve

21/10/2019

11:59 | 21 Tetor 2019 11:59 | 21 Tetor 2019 Numri i dëmtimeve te Roma duket se ka arritur në tetë pasi Bryan Cristante dhe ... Read More

ZYRTARE: Spanja publikon listën për ndeshjet e tetorit

04/10/2019

11:59 | 4 Tetor 2019 11:59 | 4 Tetor 2019 Trajneri i Kombëtares së Spanjës, Robert Moreno, ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ... Read More

Top 20 rivalitetet në botën e futbollit

15/09/2019

11:59 | 15 Shtator 2019 11:59 | 15 Shtator 2019 Ndeshjet ndërmjet rivalëve kryesorë në futboll janë ato që tifozët duan më së shumti. Sigurisht, ... Read More

Ronaldo nënshkruan marrëveshje me “Nike”, kjo është shuma që do ta fitojë

07/09/2019

11:59 | 7 Shtator 2019 11:59 | 7 Shtator 2019 Cristiano Ronaldo do të fitojë 162 milionë euro nga marrëveshja me “Nike”. Sipas dokumenteve konfirmohet ... Read More

Gazeta e madhe zvicerane pyet se a do të vazhdojë ecuria fantastike e Kosovës

07/09/2019

11:59 | 7 Shtator 2019 11:59 | 7 Shtator 2019 Suksesi i jashtëzakonshëm i Kosovës ka bërë që shumë media të botës të merren me ... Read More

Bim Bimma publikon këngën “Hapat e mi”

18/08/2019

11:59 | 18 Gusht 2019 11:59 | 18 Gusht 2019 Bim Bimma sapo ka publikuar këngën e re. Bim Bimma ka lansuar projektin e ri ... Read More

Messi telefonoi Neymarin: Harroje Real Madridin, eja tek Barcelona

13/08/2019

11:59 | 08/13/2019 Edhe Lionel Messi i është bashkuar ‘dramës’ Neymar JR. Neymar po e kërkon me ngulm largimin nga Paris Saint Germain, me destinacionin ... Read More

Kolegjet amerikane nuk kishin parë atë lloj talenti, por çfarë ndodhi me karrierën e Woods?

11/08/2019

11:59 | 11 Gusht 2019 11:59 | 11 Gusht 2019 Seventh Woods ishte tinejxheri më i talentuar në basketboll që kishin parë kolegjet amerikane ndër ... Read More