Tag: 1201

Genta me të dashurin shëtiten mbi Chicago me helikopter

03/01/2020

12:01 | 3 Janar 2020 Foto: Instagram 12:01 | 3 Janar 2020 Genta provoi një aventurë të re pranë të dashurit. Genta Ismajli është shumë ... Read More

Romancat e VIP-ve shqiptarë që përfunduan në vitin që e lamë pas

01/01/2020

12:01 | 1 Janar 2020 12:01 | 1 Janar 2020 Jeta private e artistëve tanë ka qenë në fokus të medieve edhe gjatë vitit 2019. ... Read More

Ermali bëhet romantik, këtë befasi ia bëri gruas në mëngjes

18/12/2019

12:01 | 18 Dhjetor 2019 12:01 | 18 Dhjetor 2019 Ariana u befasua nga Ermali mëngjesin e sotëm. Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë çift shumë ... Read More

Pritjes po i vjen fundi, Miriami dhe Albani e kanë zgjedhur emrin e foshnjës

16/12/2019

12:01 | 16 Dhjetor 2019 12:01 | 16 Dhjetor 2019 Alban Skënderaj dhe Miriam Cani po bëhen sërish prindër. Ndërsa pritjes po i vjen fundit, ... Read More

Valencia – Real Madrid: Formacionet e mundshme

15/12/2019

12:01 | 15 Dhjetor 2019 12:01 | 15 Dhjetor 2019 Real Madrid do të ketë një test mjaft të vështirë para ‘El Clasicos’. ‘Los Blancos’ ... Read More

A e keni ditur se Fjolla vite më parë ishte pjesë e klipit të dy artistëve të njohur?

09/12/2019

12:01 | 9 Dhjetor 2019 12:01 | 9 Dhjetor 2019 Fjolla Morina ishte pjesë e videoklipit të një prej projekteve hite të disa viteve më ... Read More

Kjo gjë e befasoi Xhensilën në një intervistë të Besit

16/11/2019

12:01 | 16 Nentor 2019 12:01 | 16 Nentor 2019 Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashura për publikun. Bes Kallaku ... Read More

Fero shpërblen fansat me dhurata

13/11/2019

12:01 | 13 Nentor 2019 Foto: Instagram 12:01 | 13 Nentor 2019 Fero ka shpërblyer disa fansa të tij me nga një dhuratë. Fero, pëmes ... Read More

“Vesh një palë tuta 50 euro dhe në xhep kam 950”, mesazhi domethënës i Noizyt

02/11/2019

12:01 | 2 Nentor 2019 12:01 | 2 Nentor 2019 Noizy ka lënë një mesazh mbi fotografinë e fundit. Noizy është njëri ndër reperët më ... Read More

Pse Messi nuk vrapon shumë gjatë ndeshjeve? Guardiola sqaron gjithçka

30/10/2019

12:01 | 30 Tetor 2019 12:01 | 30 Tetor 2019 Ish-trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola ka zbuluar se Leo Messi nuk vrapon shumë gjatë ndeshjeve ... Read More

Grealish pëlqehet nga Guardiola, por lojtari ka një ‘behane’ që pengon transferimin

27/10/2019

12:01 | 27 Tetor 2019 12:01 | 27 Tetor 2019 Pep Guardiola ka vlerësuar lart Jack Grealish të Aston Villa, pas ndeshjes së djeshme. Manchester ... Read More

Rozana shfaqet e lumtur në imazhin e fundit: Jepi vetes tënde kohën e duhur me njerëzit e duhur

26/10/2019

12:01 | 26 Tetor 2019 12:01 | 26 Tetor 2019 Rozana ka shkruar një mesazh motivues. Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale, në ... Read More