Tag: 1202

Chelsea gati të heq dorë nga dy mbrojtësit e skuadrës – lideret e Serie A ‘fërkojnë duart’

05/01/2020

12:02 | 5 Janar 2020 12:02 | 5 Janar 2020 Chelsea po përgatitet që të heq dorë nga dy mbrojtësit e skuadrës. Sipas ‘Calciomercato’, ‘Blutë’ ... Read More

Martinez qetëson të gjithë: Interi është shtëpia ime

05/12/2019

12:02 | 5 Dhjetor 2019 12:02 | 5 Dhjetor 2019 Lautaro Martinez i ka bërë me dije Barcelonës se nuk e ka ndërmend të largohet ... Read More

Lista e Spanjës për ndeshjet e nëntorit

08/11/2019

12:02 | 8 Nentor 2019 12:02 | 8 Nentor 2019 Trajneri i Spanjës, Robert Moreno, ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet ... Read More

Pëlqehet balada e Shkurte Gashit dhe Brunos

09/10/2019

12:02 | 9 Tetor 2019 12:02 | 9 Tetor 2019 Balada e Shkurte Gashit dhe Brunos po pritet shumë mirë në publik. Shkurte Gashi dhe ... Read More

Rashica bën hapin e madh në karrierë, transferohet në verë te Dortmund

03/10/2019

12:02 | 3 Tetor 2019 12:02 | 3 Tetor 2019 Sezoni i ri ka filluar, dhe megjithatë vera e ardhshme e transferimeve në Borussia Dortmund ... Read More

Besi dhe Xhensila si dy pëllumba të dashuruar në foton pranë kullës Eiffel

02/10/2019

12:02 | 2 Tetor 2019 12:02 | 2 Tetor 2019 Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë udhëtuar së fundi në Paris. Bes Kallaku ka ndarë ... Read More

Alexander Arnold dëshiron më shumë tituj: Nuk do të mbahemi mend vetëm për Ligën e Kampionëve

22/09/2019

12:02 | 22 Shtator 2019 12:02 | 22 Shtator 2019 Trent Alexander Arnold ka plane të mëdha për t’i konkretizuar me skuadrën e Liverpool. Liverpool ... Read More

ZYRTARE: Zaniolo vazhdon kontratën me Romën

15/08/2019

12:02 | 15 Gusht 2019 12:02 | 15 Gusht 2019 Nicolo Zaniolo ka nënshkruar kontratë të re me Romën. Talenti italian, ka shuar dyshimet për ... Read More

Cristiano Ronaldo flet për progresin e tij, tregon ndryshimet që ka pësuar në lojë

09/08/2019

12:02 | 9 Gusht 2019 12:02 | 9 Gusht 2019 Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, ka dhënë së fundmi disa komente lidhur me stilin e ... Read More

Zyrtare: Ramadani largohet nga KF Feronikeli

02/08/2019

12:02 | 2 Gusht 2019 12:02 | 2 Gusht 2019 Zekirija Ramadani dhe Feronikeli kanë ndërprerë bashkëpunimin. Skuadra kampione e Kosovës përmes një njoftimi për ... Read More

”Bombë” nga UEFA: Kjo ndeshje e Kategorisë Superiore është e kurdisur

31/07/2019

12:02 | 31 Korrik 2019 12:02 | 31 Korrik 2019 “Bombë” nga UEFA, dy klube të tjera të Kategorisë Superiore akuzohen se janë përfshirë në ... Read More

Alarmohet Bayern Munich

23/07/2019

12:02 | 23 Korrik 2019 12:02 | 23 Korrik 2019 Në sezonin 2018/2019, Bayern Munich fitoi Bundesligën me 78 pikë. Kjo ishte kuota më e ... Read More