Tag: 1204

“Do të doja që Ronaldo dhe Mourinho të riktheheshin në Spanjë”

06/09/2019

12:04 | 09/06/2019 Cristiano Ronaldo dhe Jose Mourinho janë kërkuar që të kthehen sërish në futbollin spanjoll nga presidenti i La Ligas, Javier Tebas. Pesë ... Read More

Veseli largohet nga Italia, ja skuadra e re e shqiptarit

04/08/2019

12:04 | 4 Gusht 2019 12:04 | 4 Gusht 2019 Frederic Veseli ndërron skuadër. Duke iu referuar asaj që shkruan Sky Sport, mbrojtësi i kombëtares ... Read More

Mbappe i ‘mbyll syrin’ Liverpoolit me këtë deklaratë

20/06/2019

12:04 | 20 Qershor 2019 12:04 | 20 Qershor 2019 Kylian Mbappe ka ngazëllyer tifozët e Liverpoolit duke pranuar se ‘Të Kuqtë’ janë ekipi që ... Read More