Tag: 1209

Anesa Lipa publikon portretin familjar, mungon Anwar Hadid

09/08/2019

12:09 | 9 Gusht 2019 12:09 | 9 Gusht 2019 Anesa Lipa ka ndarë një imazh shumë të veçantë nga vizita e fundit në Kosovë. ... Read More

Lojtari i Bundesligës ka alergji barin e fushës së futbollit

22/07/2019

12:09 | 22 Korrik 2019 12:09 | 22 Korrik 2019 Futbollisti i Bundesligës ka një alergji të rrallë, që është mjaft specifike dhe e habitshme ... Read More

Joshua e ‘rren’ vetën, e pëson edhe ai nga Drake

02/06/2019

12:09 | 2 Qershor 2019 12:09 | 2 Qershor 2019 Anthony Joshua është sportisti i radhës që e ka pësuar keq nga rep – artisti ... Read More

Këngëtaret shqiptare në të njëjtën tavolinë me Kylie Jenner, kjo është festa që i bashkoi 

30/05/2019

12:09 | 30 Maj 2019 12:09 | 30 Maj 2019 Këngëtaret shqiptare në të njëjtën tavolinë me Kylie Jenner. Mbrëmë grimieri i famshëm Ariel ka ... Read More

Atletico bën transferimin e parë, siguron shërbimet e yllit të Portos

28/05/2019

12:09 | 28 Maj 2019 12:09 | 28 Maj 2019 Atletico Madrid ka bërë lëvizjen e parë në dritaren e transferimeve. Skuadra spanjolle ka konfirmuar ... Read More

E dashura e Feros me të brendshme në aeroportin e Manchesterit

26/05/2019

12:09 | 26 Maj 2019 12:09 | 26 Maj 2019 Arbenita Ismajli ka pozuar në të brendshme. Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka pozuar veç ... Read More

Feronikeli – Prishtina, ndeshja që do luhet pa praninë e fëmijëve dhe çmime të larta të biletave

16/05/2019

12:09 | 16 Maj 2019 12:09 | 16 Maj 2019 Derbi mes Feronikelit dhe Prishtinës ka zgjuar një interesim të jashtëzakonshëm, por që stadiumi në ... Read More

Zbulohen fjalët e Ronaldos për Florenzin gjatë ndeshjes Roma – Juventus

13/05/2019

12:09 | 13 Maj 2019 12:09 | 13 Maj 2019 Janë zbuluar fjalët e Cristiano Ronaldos gjatë përplasjes me Alessandro Florenzin në duelin Roma – ... Read More

U gjet i vdekur aktori i njohur

05/05/2019

12:09 | 5 Maj 2019 12:09 | 5 Maj 2019 Aktori i njohur është gjetur pa shenja jete. Aktori i njohur amerikan, Harlan Bengel është ... Read More

Rita Ora realizon dy tatuazhe të reja në këto pjesë të trupit

04/05/2019

12:09 | 4 Maj 2019 12:09 | 4 Maj 2019 Rita Ora në përfundimin e turneut evropian, realizoi dy taruazhe të reja. Rita Ora përmes ... Read More