Tag: 1223

ZYRTARE: Shuhet Palermo

18/10/2019

12:23 | 18 Tetor 2019 12:23 | 18 Tetor 2019 Skuadra e Palermos është shuar pas 32 viteve. ‘Corriere dello Sport’ raporton se Andrea Zamparini, ... Read More

Emery i gatshëm të shes lojtarin që po kërkohet nga Milan

04/10/2019

12:23 | 4 Tetor 2019 12:23 | 4 Tetor 2019 Mesut Ozil seriozisht duhet ta mendojë largimin nga Arsenal. Trajneri Unai Emery me një deklaratë ... Read More

Capello këshillon Interin në lidhje me Conten

28/09/2019

12:23 | 28 Shtator 2019 12:23 | 28 Shtator 2019 Fabio Capello ka këshilluar Interin në lidhje me trajnerin Antonio Conte. Inter e ka nisur ... Read More

Skerdi nuk ka ndërmend të ndal, vazhdon puna për projekte të reja

13/07/2019

12:23 | 13 Korrik 2019 12:23 | 13 Korrik 2019 Skerdi po vazhdon të jetë nga artistët më aktiv në skenë. Skerdi padyshim se është ... Read More

Instaloni përditësimin iOS 12.1.3, parandaloni hakerët që kontrollojnë telefonatat në FaceTime (Foto)

23/01/2019

Apple ka lansuar përditësimin iOS 12.2.3 për iPhone, iPad dhe HomePad. Megjithëse nuk është ndonjë përditësim shumë i kompletuar, mjafton që të largohen mundësitë e ... Read More