Tag: 1224

Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Capital T?

06/01/2020

12:24 | 6 Janar 2020 12:24 | 6 Janar 2020 Capital T dhe Mozzik janë bërë bashkë. Capital T dhe Mozzik janë padyshim dy prej ... Read More

Genc Prelvukaj ndan imazhe me Eni Koçin nga pishina

30/08/2019

12:24 | 30 Gusht 2019 12:24 | 30 Gusht 2019 Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi po kalojnë pushimet së bashku. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ... Read More

Formacionet zyrtare: Man Utd – Inter

20/07/2019

12:24 | 20 Korrik 2019 12:24 | 20 Korrik 2019 Manchester United dhe Inter do të takohen në kuadër të International Champions Cup. Ndeshja mes ... Read More

Man Utd i vë çmimin Pogbas, i shtrenjtë për Realin

17/07/2019

12:24 | 17 Korrik 2019 12:24 | 17 Korrik 2019 Shpresat e Real Madridit për nënshkrimin e Paul Pogbas duket se shuhen me kalimin e ... Read More

Kendall Jenner vë në pah linjat perfekte

18/06/2019

12:24 | 18 Qershor 2019 12:24 | 18 Qershor 2019 Modelja tërheq vëmendjen me fustanin e saj. Kendall Jenner ishte duke shkuar në një nga ... Read More

Akil Gjakova prek çerekfinalen në Baku

11/05/2019

12:24 | 11 Maj 2019 12:24 | 11 Maj 2019 Akil Gjakova ka siguruar kalimin në çerekfinale të ‘Grand Slamit’ të Baku. Xhudisti nga Kosova ... Read More