Tag: 1226

Dafina Zeqiri publikon imazhe të ‘nxehta’ nga prapaskenat e klipit të ri

18/10/2019

12:26 | 18 Tetor 2019 12:26 | 18 Tetor 2019 Dafina Zeqiri ka konfirmuar se ka filluar punimet e klipit të ri. Dafina Zeqiri së ... Read More

Turqi – Shqipëri, njoftim i rëndësishëm nga FSHF

11/10/2019

12:26 | 11 Tetor 2019 12:26 | 11 Tetor 2019 Sonte do të zhvillohet ndeshja kualifikuese për Euro 2020, ndërmjet Turiqsë dhe Shqipërisë. Federata shqiptare ... Read More

Diplomon Arta Nitaj

17/07/2019

12:26 | 17 Korrik 2019 12:26 | 17 Korrik 2019 Arta Nitaj i ka kryer me sukses studimet në Fakultetin Juridik. Aktorja e njohur shqiptare, ... Read More

Super oferta e Real Madridit për transferimin e Pogbas

04/07/2019

12:26 | 4 Korrik 2019 12:26 | 4 Korrik 2019 Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba është objektiv i madh i Real Madridit. Real Madrid ... Read More

Austria publikon listën e lojtarëve – ‘Rrëmben’ yllin kosovar

28/05/2019

12:26 | 28 Maj 2019 12:26 | 28 Maj 2019 Kombëtarja e Austrisë në futboll ka publikuar listën e lojtarëve për dy ndeshjet e radhës. ... Read More

Kryetari i Plisave: ‘’Llapi o me Prishtinën, jo me Patatinën’’

16/05/2019

12:26 | 16 Maj 2019 12:26 | 16 Maj 2019 Kryetari i tifogrupit ‘Plisat’, Albert Kastrati ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të fundit të Tahir ... Read More

Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Hazard

22/04/2019

12:26 | 04/22/2019 Chelsea e di se në fund të këtij sezoni do ta humbet Eden Hazardin. Chelsea është duke e kërkuar qysh nga tani ... Read More