Tag: 1228

Solskjaer i përgjigjet Van Persiet

04/01/2020

12:28 | 4 Janar 2020 12:28 | 4 Janar 2020 Ole Gunnar Solskjaer i është përgjigjur deklaratave të Robin Van Persie. Ish sulmuesi holandez pati ... Read More

Vëllai i Era Istrefi me ‘spllif’ në dorë, këngëtarja i bën video

01/11/2019

12:28 | 1 Nentor 2019 12:28 | 1 Nentor 2019 Marihuana është bërë substancë e pandashme nga të miturit në Kosovës. Era Istrefi po bënte ... Read More

Adele në romancë të re? këtë herë me një reper

01/10/2019

12:28 | 1 Tetor 2019 12:28 | 1 Tetor 2019 Adele duket se ka gjetur një të dashur të ri. Kohët e fundit Adele është ... Read More

Interi dhe Milani prezantojnë projektet për stadiumin e ri

26/09/2019

12:28 | 26 Shtator 2019 12:28 | 26 Shtator 2019 Milani dhe Interi kanë prezantuar propozimet e tyre për një arenë të re që do ... Read More

Prishtina dhe Bashkimi, duan trofeun e Superkupës

24/09/2019

12:28 | 24 Shtator 2019 12:28 | 24 Shtator 2019 Rahoveci të martën do të jenë qendra e basketbollit të Kosovës. Dy ndeshjet e Superkupës ... Read More

Një gjyqtare femër do të ndajë drejtësinë në finalen e Superkupës së Evropës

02/08/2019

12:28 | 2 Gusht 2019 12:28 | 2 Gusht 2019 Historia do të shkruhet në Superkupën e Evropës më 14 gusht në Stamboll, pasi UEFA ... Read More

Pas kritikave, sezona e fundit e ‘Game of Thrones’ merr numër rekord të nominimeve në ‘Emmys’

18/07/2019

12:28 | 18 Korrik 2019 12:28 | 18 Korrik 2019 Kanë dalë nominimet për sezonat e serive më të mira televizive, Emmys. Sezona e fundit ... Read More

Tifozët e Barcelonës gjejnë fajtorin e humbjes 4:0 nga Liverpool

09/05/2019

12:28 | 9 Maj 2019 12:28 | 9 Maj 2019 Tifozët e Barcelonës nuk kanë dyshime se kush ishte fajtori kryesor i eliminimit nga Liga ... Read More

Superylli i Bayern nuk e dëshiron qëndrimin në Bundesligë

07/05/2019

12:28 | 7 Maj 2019 12:28 | 7 Maj 2019 James Rodriguez do të largohet nga Bayern Munich këtë verë kur kontrata dy-vjeçare e huazimit ... Read More