Tag: 1239

Formacionet zyrtare: Ballkani – Gjilani

22/11/2019

12:39 | 22 Nentor 2019 12:39 | 22 Nentor 2019 Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes KF Ballkani – SC Gjilani. Superliga e Kosovës rikthehet ... Read More

“Stresi me dashnore tjetër, ti hedhje foto me të”, ky është reagimi i Keisit ndaj ndjekëses

15/10/2019

12:39 | 15 Tetor 2019 12:39 | 15 Tetor 2019 Keisi dhe Stresi ende vazhdojnë të zënë vend në mediat rozë. Keisi dhe Stresi muaj ... Read More

Mourinho gjithnjë e më pranë Real Madrid

29/09/2019

12:39 | 29 Shtator 2019 12:39 | 29 Shtator 2019 Jose Mourinho është gjithnjë e më pranë rikthimit tek Real Madrid. Rezultatet jo të mira ... Read More

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Ferizaj

28/09/2019

12:39 | 28 Shtator 2019 12:39 | 28 Shtator 2019 Xhiroja e shtatë e Superligës së Kosovës hapet me ndeshjen mes KF Feronikelit dhe KF ... Read More

Tuhina: Tifozët, motivi ynë në Evropian

31/07/2019

12:39 | 31 Korrik 2019 12:39 | 31 Korrik 2019 Federata e Basketbollit e Kosovës për herë të parë organizon një Kampionat Evropian të Divizionit ... Read More

Vallëzimet e ‘çmendura’ të Genta Ismajlit, shikojeni çfarë bën mbi shkallë

19/05/2019

12:39 | 19 Maj 2019 12:39 | 19 Maj 2019 Genta Ismajli njihet për talentin që ka për të vallëzuar. Këngëtarja Genta Ismajli është ndër ... Read More

Dani Alves transferohet në Premierligë

18/05/2019

12:39 | 18 Maj 2019 12:39 | 18 Maj 2019 Dani Alves ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Paris Saint Germian, me shpresën që do ... Read More