Tag: 1242

“Isha e dashuruar” këngëtarja shqiptare tregon se u nda nga i dashuri për shkak të tradhtisë

05/11/2019

12:42 | 5 Nentor 2019 12:42 | 5 Nentor 2019 Këngëtarja e dashur për publikun ka rrëfyer një moment të hidhur nga jeta e saj. ... Read More

Kim Kardashain në darkë me Tristan Thompsonin

13/09/2019

12:42 | 13 Shtator 2019 12:42 | 13 Shtator 2019 Kim ka habitur të gjithë, në darkë me basketbollistin që i tradhtoi motrën. Burimet afër ... Read More

Boateng: Ky emër i njohur i Barcelonës nuk ka lidhje me futboll

11/09/2019

12:42 | 11 Shtator 2019 12:42 | 11 Shtator 2019 Kevin Prince Boateng ka befasuar me fjalët e tij. Kevin Prince Boateng ka bërë kritika ... Read More

Fiona Gllavica dhe bashkëshorti po shijojnë muajin e mjaltit në këtë vend përrallor

23/07/2019

12:42 | 23 Korrik 2019 12:42 | 23 Korrik 2019 Pas kurorëzimit të martesës çifti kanë filluar menjëherë pushimet. Fiona Gllavica javë më parë i ... Read More

ZYRTARE: Yaya Toure me ‘dy fytyra’, transferohet në këtë skuadër

03/07/2019

12:42 | 3 Korrik 2019 12:42 | 3 Korrik 2019 Ish-mesfushori i Manchester City dhe Barcelona, Yaya Toure, ka finalizuar transferimin e tij te skuadra ... Read More

Arbenita sjell imazhin tërheqës nga pushimet

29/05/2019

12:42 | 29 Maj 2019 12:42 | 29 Maj 2019 Arbenita Ismajli ka nisur pushimet me Feron. Arbenita dhe Fero nuk i kanë kursyer fotografitë ... Read More

Robben plot buzëqeshje, gjen klubin e ri

09/05/2019

12:42 | 9 Maj 2019 12:42 | 9 Maj 2019 Arjen Robben do ta vazhdojë karrierën në futbollin evropian. Arjen Robben ka filluar të marrë ... Read More

Gjyqtari e ndal ndeshjen për të shkuar në tualet

30/04/2019

12:42 | 04/30/2019 Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në ballafaqimin Chaves - Nacional. Në fundjavë u zhvillua ndeshja mes Chaves dhe Nacional, në ligën ... Read More