Tag: 1244

Ronaldo shpjegon si i erdhi ideja për festimin ‘Siii’

19/12/2019

12:44 | 19 Dhjetor 2019 12:44 | 19 Dhjetor 2019 Cristiano Ronaldo ka zbuluar se si ka nisur festimi i tij i veçantë me ‘Siii’. ... Read More

”Mosrespektim, gabim, përbuzje”, gazeta madrilene e irrituar me Gareth Bale

21/11/2019

12:44 | 21 Nentor 2019 12:44 | 21 Nentor 2019 Gazeta spanjolle Marca ka goditur Gareth Bale pasi u paraqit duke u tallur me Real ... Read More

Ja deklarata e Emery për Ozil

31/10/2019

12:44 | 31 Tetor 2019 12:44 | 31 Tetor 2019 Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka thënë se mesfushori Mesut Ozil ka treguar kualitetin e ... Read More

Messi ‘godet’ Ronaldon: Nuk flas për arritjet e mia, dua të flasin të tjerët

17/10/2019

12:44 | 17 Tetor 2019 12:44 | 17 Tetor 2019 Ylli i Barcelonës, Lionel Messi thotë se nuk ka nevojë të fket për arritjet e ... Read More

Mungojnë Mavraj dhe Sadiku? Reja shpjegon arsyet: Me Turqinë, shansi i fundit

06/10/2019

12:44 | 6 Tetor 2019 12:44 | 6 Tetor 2019 Mërgim Mavraj dhe Armando Sadiku nuk janë përfshirë në listën e Kombëtares për dy ndeshjet ... Read More

Juventus dhe PSG synojnë shkëmbimin e madh

30/09/2019

12:44 | 30 Shtator 2019 12:44 | 30 Shtator 2019 Juventus dhe PSG mund të bëjnë një nga shkëmbimet më interesante në merkaton e dimrit. ... Read More

Sonte bëhet nuse, ja çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës

21/09/2019

12:44 | 21 Shtator 2019 12:44 | 21 Shtator 2019 Afrona Dika dhe Blero Muharremi sot i japin fund beqarisë. Afrona Dika dhe Blero Muharremi ... Read More

Majlinda Kelmendi humbet në gjysmëfinale, ka shpresë për medalje

26/08/2019

12:44 | 26 Gusht 2019 12:44 | 26 Gusht 2019 Majlinda Kelmendi është eliminuar në gjysmëfinale të kampionatit botëror, që po mbahet në Tokio të ... Read More

Luana i jep ‘flakë’ Instagramit, e veshur shkurt zbulon…

17/08/2019

12:44 | 17 Gusht 2019 12:44 | 17 Gusht 2019 Luana Vjollca është shfaqur e ‘zjarrtë’. Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca njihet për pozat e ... Read More

Perisic i gatshëm për huazimin tek Bayern, marrëveshja shumë afër

09/08/2019

12:44 | 9 Gusht 2019 12:44 | 9 Gusht 2019 Bayern Munich është afër që të arrijë marrëveshje me Inter, për shërbimet e anësorit Ivan ... Read More

Pas koncertit në Kosovë, Miley Cyrus shtrihet në repart psikiatrik?

08/08/2019

12:44 | 8 Gusht 2019 12:44 | 8 Gusht 2019 Miley Cyrus thuhet se do të shtrihet në repart psikiatrik për të shpëtuar martesën me ... Read More

E ‘kryqëzuan’ për këtë foto, shikojeni si kundërpërgjigjet Adelina Tahiri

31/07/2019

12:44 | 31 Korrik 2019 12:44 | 31 Korrik 2019 Adelina Tahiri së fundi pranoi shumë komente lidhur me një imazh që e postoi në ... Read More