Tag: 1302

Dafina Zeqiri shijon ditët e nxehta në Maldive

10/12/2019

13:02 | 10 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 13:02 | 10 Dhjetor 2019 Dafina Zeqiri po relaksohet në pushime, në Maldive. Dafina Zeqiri ka udhëtuar për ... Read More

Plaçkitet shtëpia e Milinkovic-Savic gjatë ndeshjes Lazio – Juventus

10/12/2019

13:02 | 10 Dhjetor 2019 13:02 | 10 Dhjetor 2019 Sergej Milinkovic-Savic është plaçkitur gjatë ndeshjes Lazio – Juventus. Derisa Sergej Milinkovic-Savic ishte duke luajtur ... Read More

Formacionet zyrtare: Newcastle United – Man City

30/11/2019

13:02 | 30 Nentor 2019 13:02 | 30 Nentor 2019 Newcastle United dhe Manchester City hapin xhiron e 14-të të Premierligës angleze. Në ‘St. James ... Read More

Rita vishet ngushtë, provokon nga studio muzikore

30/10/2019

13:02 | 10/30/2019 Rita Ora tregoi shumë në foton nga studio muzikore. Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe ... Read More

Leon Dajaku ftohet nga Bayern Munich për ndeshjen e Kupës së Gjermanisë

29/10/2019

13:02 | 29 Tetor 2019 13:02 | 29 Tetor 2019 Leon Dajaku pritet të ftohet nga Kosova për ndeshjet e nëntorit. Përpos këtij lajmi, mesfushori ... Read More

“Isha 150 kilogramë” Olti Curri tregon mënyrën si arriti t’i shpëtoj mbipeshës

18/10/2019

13:02 | 18 Tetor 2019 13:02 | 18 Tetor 2019 Olti Curri kishte një fazë që po vuante nga mbipesha. Olti Curri ishte i ftuari ... Read More

Gold AG po vjen me projekte të reja, zbulon disa detaje

28/09/2019

13:02 | 28 Shtator 2019 13:02 | 28 Shtator 2019 Gold AG ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat. Pas përfundimit të sezonës së verës, ... Read More

Luana Vjollca e quan veten bletë punëtore

19/09/2019

13:02 | 19 Shtator 2019 Foto: Instagram 13:02 | 19 Shtator 2019 Luana Vjollca ka nisur punën për emisionin e saj. Moderatorja dhe këngëtarja Luana ... Read More

Dy metodat që Mourinho kishte përdorur për të ‘ndezur’ Sanchezin

29/08/2019

13:02 | 29 Gusht 2019 13:02 | 29 Gusht 2019 Mungojnë vetëm disa detaje për të ndodhur zyrtarizimi i Alexis Sanchez te Inter. Kiliani është ... Read More

Edhe Lumi B feston ditëlindjen, vjen urimi plot dashuri nga gruaja e tij

09/08/2019

13:02 | 9 Gusht 2019 13:02 | 9 Gusht 2019 Reperi i njohur sot feston ditëlindjen. Sot është një ditë e rëndësishme për Lumin i ... Read More

Edhe Lumi B feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

09/08/2019

13:02 | 9 Gusht 2019 13:02 | 9 Gusht 2019 Reperi i njohur sot feston ditëlindjen. Sot është një ditë e rëndësishme për Lumin i ... Read More

Top 20 transferimet e verës në Premierligë 

09/08/2019

13:02 | 9 Gusht 2019 13:02 | 9 Gusht 2019 Mbrëmë, në ora 18:00, Premierliga angleze i ka dhënë fund merkatos së verës. Skuadrat kanë ... Read More