Tag: 1303

Capello flet për transferimin e Ibrahimovic te Milan

01/01/2020

13:03 | 1 Janar 2020 13:03 | 1 Janar 2020 Fabio Capello ka besimin se Zlatan Ibrahimovic është një transferim i qëlluar nga Milan. Ish ... Read More

Çfarë po ndodh me Bale? Mbrëmë u largua nga ‘Bernabeu’ tetë minuta pa përfunduar ndeshja

31/10/2019

13:03 | 31 Tetor 2019 13:03 | 31 Tetor 2019 I dëmtuari Gareth Bale ishte pjesë në ‘Santiago Bernabeu’ për të parë shokët e tij ... Read More

Gjuriq: Kosova duhet të përjashtohet nga UEFA dhe FIFA

09/10/2019

13:03 | 9 Tetor 2019 13:03 | 9 Tetor 2019 Pasi Crvena Zvezdas nuk iu lejua të hynte në Kosovë për ta zhvilluar ndeshjen e ... Read More

Pas ndarjes, Nora kthehet në qendër të vëmendjes me këto poza

05/09/2019

13:03 | 5 Shtator 2019 13:03 | 5 Shtator 2019 Nora Istrefi e ka marrë edhe njëherë vëmendjen e publikut. Pas ndarjes, Robert Berisha dhe ... Read More

Gazeta e Barcelonës zbulon përforcimin e ri të Real Madridit, çmimi 70 milionë euro

27/08/2019

13:03 | 08/27/2019 Real Madrid planifikon edhe një blerje të madhe para mbylljes së afatit kalimtar të verës. Real Madrid është duke negociuar me Sporting ... Read More

Mimoza Shkodra e quan super-femër modelen e njohur shqiptare

23/07/2019

13:03 | 07/23/2019 Mimoza Shkodra kishte fjalë të mëdha për Emina Çunmulajn. Mimoza Shkodra ka ndarë me ndjekësit disa video në rrjete sociale, në të ... Read More

Hysaj edhe më afër Romës

20/07/2019

13:03 | 20 Korrik 2019 13:03 | 20 Korrik 2019 Elseid Hysaj edhe më afër Romës. Gazzetta dello Sport raporton se mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj, ... Read More

Publikohet kënga e Beyonce e cila do të jetë në filmin ‘The Lion King’

12/07/2019

13:03 | 12 Korrik 2019 13:03 | 12 Korrik 2019 U publikua kënga “Spirit” e Beyonce. “Walt Disney Records” e ka publikuar këngën “Spirit” të ... Read More

Rina Balaj ‘sfidon’ Cristiano Ronaldon me këtë imazh

02/07/2019

13:03 | 2 Korrik 2019 13:03 | 2 Korrik 2019 Rina Balaj ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Rina Balaj ka ndarë me ... Read More

Formacioni i frikshëm i Juventusit për sezonin e ardhshëm

27/06/2019

13:03 | 06/27/2019 Juventus do ta nisë sezonin e ri 2019/20 me trajnerin e ri Maurizio Sarri. Me ardhjen e trajnerit të ri nënkuptohet se ... Read More

Kompany arrin marrëveshje me Anderlecht, do të jetë trajner-lojtar

19/05/2019

13:03 | 19 Maj 2019 13:03 | 19 Maj 2019 Pak orë pasi ka bërë të ditur se do të largohet nga Manchester City, Vincent ... Read More

ZYRTARE: Juventus konfirmon largimin e Allegrit në fund të sezonit

17/05/2019

13:03 | 17 Maj 2019 13:03 | 17 Maj 2019 Juventus ka konfirmuar se Massimiliano Allegri do të largohet pas përfundimit të sezonit. ‘Zonja e ... Read More