Tag: 1313

Juventus rrit ofertën për Paul Pogban, alarmohet Reali

18/06/2019

13:13 | 18 Qershor 2019 13:13 | 18 Qershor 2019 Juventusi po rrit përpjekjet e tyre për të nënshkruar me Paul Pogban por e pranojnë ... Read More

Roza Lati e bën akoma më nxehtë me këtë fotografi në bikini

10/06/2019

13:13 | 10 Qershor 2019 13:13 | 10 Qershor 2019 Roza Lati e ka bërë akoma më nxehtë. Moderatorja shqiptare, Roza Lati, ditët e nxehta ... Read More

Eskalon situata në Azerbajxhan, dy tifozë të lënduar para finales mes Chelseat dhe Arsenal

29/05/2019

13:13 | 29 Maj 2019 13:13 | 29 Maj 2019 Dy tifozë kanë mbetur të lënduar pas një përleshje që pati mes tifozëve të Chelseat ... Read More

Selektori i ri i Shqipërisë rrëzohet në konferencë për media

28/05/2019

13:13 | 28 Maj 2019 13:13 | 28 Maj 2019 Edy Reja u rrëzua pas konferencës për media si selektor i Kombëtares shqiptare. Ditën e ... Read More

Sonte e përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion, ja si ta votoni Jonida Maliqin

16/05/2019

13:13 | 16 Maj 2019 13:13 | 16 Maj 2019 Jonida Maliqi sonte do ta këndojë këngën ‘Ktheju tokës’ në Eurovizion. Në Tel Aviv të ... Read More