Tag: 1321

Kosova me fanellë speciale kundër Anglisë

02/11/2019

13:21 | 2 Nentor 2019 13:21 | 2 Nentor 2019 Kosova do të luajë dy ndeshje tejet të rëndësishme në muajin nëntor. Fillimisht Dardanët do ... Read More

Messi befason: Dëshiroja largimin në vitin 2017, por s’kisha oferta

09/10/2019

13:21 | 9 Tetor 2019 13:21 | 9 Tetor 2019 Lionel Messi ka zbuluar se ai dëshironte të largohej nga Barcelona gjatë problemeve që pati ... Read More

Nora Istrefi bën zgjedhjen mes motrës dhe burrit të saj

04/08/2019

13:21 | 4 Gusht 2019 13:21 | 4 Gusht 2019 Nora Istrefi dha një përgjigje shumë interesante. Nora Istrefi ishte mysafirja e fundit në rubrikën ... Read More

Nuk ju ka pëlqyer fanella e parë e Juventusit? Kështu duket e dyta për sezonin e ri

01/07/2019

13:21 | 1 Korrik 2019 13:21 | 1 Korrik 2019 Juventus ka befasuar tifozët me dizajnin e fanellës së dytë. Juventus ka prezantuar sot fanellën ... Read More

Kështu e uron Besart Halimi vajzën e tij për ditëlindje

26/05/2019

13:21 | 05/26/2019 Vajza e Besart Halimit sot feston ditëlindjen. Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen e saj dhe me këtë rast ai ... Read More

Këta janë 11 trofetë e Allegrit të fituar me Juventusin

17/05/2019

13:21 | 17 Maj 2019 13:21 | 17 Maj 2019 Qëndrimi i Massimiliano Allegrit te Juventus do të përfundojë  në fund të sezonit. Juventus përmes ... Read More

Dafina nuk i ndal provokimet, publikon edhe një foto në të brendshme

14/05/2019

13:21 | 14 Maj 2019 13:21 | 14 Maj 2019 Dafina Zeqiri erdhi tejet provokuese në fotosesionin e ri. Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit ... Read More

Policia për dy muaj shqipton mbi njëmijë gjoba ndaj shoferëve

12/03/2019

Policia e Kosovës nga 1 janari 2019 deri më 10 mars 2019 ka shqiptuar 1,321 fletëparaqitje për kundërvajtje ndaj shoferëve. Sipas njoftimit për media, shoferëve ... Read More