Tag: 1330

Mbappe – Neymar, PSG vendos cili prej tyre do të shitet më 2020

10/12/2019

13:30 | 10 Dhjetor 2019 13:30 | 10 Dhjetor 2019 Paris Saint-Germain ka marrë vendimin e madh. Neymar dhe PSG janë “të dënuar” ta kuptojnë ... Read More

UEFA shpall formacionin më të mirë të kualifikimeve për EURO 2020

29/11/2019

13:30 | 29 Nentor 2019 13:30 | 29 Nentor 2019 UEFA ka bërë përzgjedhjen e formacionit më të mirë të kualifikimeve për EURO 2020. Harry ... Read More

Bukuroshja shqiptare refuzon të kalojë një natë me Robert Berishën për një arsye

26/10/2019

13:30 | 26 Tetor 2019 13:30 | 26 Tetor 2019 Agnesa Vuthaj kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Lorik Canës ... Read More

Bordi i FBK-së miraton projektin për mbështetjen e vajzave në basketboll

03/10/2019

13:30 | 3 Tetor 2019 13:30 | 3 Tetor 2019 Bordi i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) ka marrë vendim që të mbështesë Klubet ... Read More

Ronaldo: Ende e dua futbollin

01/10/2019

13:30 | 1 Tetor 2019 13:30 | 1 Tetor 2019 Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pranon se ende e do futbollin, ndërsa ai “ka filluar ... Read More

Man Utd – Arsenal: Kush qëndron më mirë në pesë përballjet e fundit

30/09/2019

13:30 | 30 Shtator 2019 13:30 | 30 Shtator 2019 Manchester United dhe Arsenal kanë dhuruar gjithmonë spektakël në përballjet direkte mes tyre. Një gjë ... Read More

Dje i shënoi dy gola ndaj Anglisë, sot Berisha është në garë me Cristiano Ronaldon

11/09/2019

13:30 | 11 Shtator 2019 13:30 | 11 Shtator 2019 Uefa Euro 2020 vlerëson paraqitjen e Valon Berishës dhe dy golat e tij ndaj Anglisë. ... Read More

Roma afër Lovren e Rugani

13/08/2019

13:30 | 13 Gusht 2019 13:30 | 13 Gusht 2019 Skuadra italiane, Roma, është në mision për të përforcuar fazën defensive. Roma janë në bisedime ... Read More

Inter arrin marrëveshje me mbrojtësin e Man Utd

12/08/2019

13:30 | 12 Gusht 2019 13:30 | 12 Gusht 2019 Inter thuhet se ka siguruar një transferim të lirë për Matteo Darmian të Manchester United, ... Read More

Lukaku mbërrin në zyrat e Interit

08/08/2019

13:30 | 8 Gusht 2019 13:30 | 8 Gusht 2019 Romelu Lukaku ka arritur në Milano për ta zyrtarizuar transferimin e tij te Inter, para ... Read More

Inter kthehet kah Cavani

29/07/2019

13:30 | 29 Korrik 2019 13:30 | 29 Korrik 2019 Kërkimet e skuadrës së Inter për një lojtarë të pozitës ‘9’ nuk kanë të ndalur. ... Read More

Majlinda Kelmendi fiton çerekfinalen, kalon tek katër më të mirat

12/07/2019

13:30 | 12 Korrik 2019 13:30 | 12 Korrik 2019 Mbretëresha e xhudos, Majlinda Kelmendi, ka vazhduar me paraqitje fenomenale në Grand Prix Budapest. Në ... Read More