Tag: 1347

Do ta kalonin ndërrimin e viteve larg njëri-tjetrit, Blero ia bën befasinë e bukur Afronës

01/01/2020

13:47 | 1 Janar 2020 13:47 | 1 Janar 2020 Blero i bëri befasinë më të bukur Afronës. Afrona Dika dhe Blero Muharremi për fundvit ... Read More

Datë e veçantë për Afërdita Dreshajn dhe Jakub Kindl

21/12/2019

13:47 | 21 Dhjetor 2019 13:47 | 21 Dhjetor 2019 Afërdita dhe Jakub festojnë përvjetorin e fejesës. Dy vite më parë, Afërdita Dreshaj i tha ... Read More

Kjo video e fansit të vogël ia mori zemrën Elvana Gjatës

11/12/2019

13:47 | 11 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 13:47 | 11 Dhjetor 2019 Elvana Gjata ka publikuar një video të ëmbël të një fansi të saj. ... Read More

Capital T: Urrejtja është fituar me anë të veprave të mira aq shumë sa me anë të atyre të këqija

04/12/2019

13:47 | 4 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 13:47 | 4 Dhjetor 2019 Capital T ka lënë një mesazh pranë fotos së fundit. Capital T ditët ... Read More

Mali i Zi heq dorë nga pjesëmarrja në “Eurovision”, me buxhetin e kursyer do blejë vetura të reja

16/11/2019

13:47 | 16 Nentor 2019 13:47 | 16 Nentor 2019 Transmetuesi malazez RTCG ka konfirmuar arsyet e tërheqjes nga “Eurovision 2020”. Në fillim të kësaj ... Read More

Godin: Conte është gjithçka për Interin

27/09/2019

13:47 | 27 Shtator 2019 13:47 | 27 Shtator 2019 Diego Godin ka komentuar influencën e Antonio Conte tek skuadra e Inter. Inter e ka ... Read More

Kompletohen grupet e Ligës së Evropës

30/08/2019

13:47 | 30 Gusht 2019 13:47 | 30 Gusht 2019 Janë kompletuar grupet e Ligës së Evropës. Në Monako, sot nga ora 13:00 është bërë ... Read More

Gjithçka e kryer, Perisic është i Bayernit

12/08/2019

13:47 | 12 Gusht 2019 13:47 | 12 Gusht 2019 Anësori i Interit, Ivan Perisic është zotuar të bëjë më të mirën për Bayern Munich ... Read More

ZYRTARE: Barcelona nënshkruan me Junior Firpo

04/08/2019

13:47 | 4 Gusht 2019 13:47 | 4 Gusht 2019 Barcelona ka finalizuar nënshkrimin prej 18 milionë euro të mbrojtësit të Real Betis Junior Firpo. ... Read More

Fero krenar me kryeministrin Ramush Haradinaj

20/07/2019

13:47 | 20 Korrik 2019 13:47 | 20 Korrik 2019 Edhe reperi ka ndarë pak kohë për t’i shkruar disa rreshta për kryeministrin në detyrë. ... Read More

Labinot Tahiri lanson këngën “Faleminderit për ditët e mira”

23/06/2019

13:47 | 23 Qershor 2019 13:47 | 23 Qershor 2019 Labinot Tahiri publikon këngën e re. Deputeti dhe këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, e ka ... Read More

Femrat e Italisë i ‘frikësojnë me jetë’ maskotat e ndeshjes

19/06/2019

13:47 | 19 Qershor 2019 13:47 | 19 Qershor 2019 Italianët janë të njohur për intonimin e himnit të famshëm ‘Il Canto degli Italiani’ me ... Read More