Tag: 1348

Nuk u publikua asnjë video e tij nga performanca në “Alba Festival”, Fero tregon si qëndron e vërteta

04/01/2020

13:48 | 4 Janar 2020 Foto: Mirage 13:48 | 4 Janar 2020 Fero tregon arsyen pse nuk u publikua asnjë video nga performanca e tij ... Read More

Infantino i shqetësuar me situatën e krijuar në FFK

07/12/2019

13:48 | 12/07/2019 Presidenti Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri gjatë qëndrimit në Varshavë janë takuar me presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino. Temë kryesore e ... Read More

Caktohet data e meçit të madh Wilder – Fury

27/11/2019

13:48 | 27 Nentor 2019 13:48 | 27 Nentor 2019 Meçi madhështor i boksit, ai mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury do të zhvillohet më ... Read More

Fundi i spekulimeve, Pogba nënshkruan me një nga klubet më të pasura në botë

20/09/2019

13:48 | 20 Shtator 2019 13:48 | 20 Shtator 2019 Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba mund ta konfirmojë të ardhmen e tij. Manchester United ... Read More

E kërkonte Barcelona, Verratti nënshkruan me klubin tjetër të madh evropian

12/09/2019

13:48 | 12 Shtator 2019 13:48 | 12 Shtator 2019 Marco Verratti do të nënshkruajë kontratë të re në Paris Saint-Germain. Marco Verratti është i ... Read More

Barcelona merr vendim për të ardhmen e Valverdes

29/05/2019

13:48 | 29 Maj 2019 13:48 | 29 Maj 2019 Barcelona ka vendosur të vazhdojë me Ernesto Valverden për sezonin e ardhshëm. Bordi i ekipit ... Read More

De Ligt – Barcelona, ndodh ajo që nuk e priste askush

16/05/2019

13:48 | 16 Maj 2019 13:48 | 16 Maj 2019 Kur të gjithë ishin në pritje të transmetimit të Matthijs De Ligt te Barcelona, ndodh ... Read More