Tag: 1351

Sigal Prishtina e gatshme për Apoel Nicosia

23/10/2019

13:51 | 23 Tetor 2019 13:51 | 23 Tetor 2019 Klubi i Basketbollit “Sigal Prishtina”, sot ka mbajtur konferencë për media para ndeshjes kundër Apoel ... Read More

Giroud përfundon larg kontinentit të Evropës

17/10/2019

13:51 | 17 Tetor 2019 13:51 | 17 Tetor 2019 Klubet amerikane kanë hynë në garë për sulmuesin e Chelseas, Olivier Giroud. Giroud i përfundon ... Read More

Aktorja e njohur bëhet me Instagram, thyen rekord të ndjekësve për 24 orë

16/10/2019

13:51 | 16 Tetor 2019 Foto: Getty Images 13:51 | 16 Tetor 2019 Jennifer Aniston ka ‘thyer’ rrjeitn. Jennifer Aniston gjatë ditës së djeshme hapi ... Read More

Legjenda e Barcelonës: Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid

29/08/2019

13:51 | 08/29/2019 Ish ylli i Barcelonës, Rivaldo mendon se Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid, sepse ai beson se bashkatdhetarit të tij ... Read More

Luana Vjollca me bashkëpunim ndërkombëtar

08/07/2019

13:51 | 8 Korrik 2019 13:51 | 8 Korrik 2019 Diçka e re dhe e madhe po vjen nga Luana Vjollca. Pas sukseseve të mëdha ... Read More

Ronaldo prezanton super veturën e re në rrugët e Lisbonës

01/07/2019

13:51 | 1 Korrik 2019 13:51 | 1 Korrik 2019 Cristiano Ronaldo ka rritur koleksionin e tij të veturave luksoze duke shtuar një McLaren Senna. ... Read More

De Gea vendos të qëndrojë te Man Utd

22/06/2019

13:51 | 22 Qershor 2019 13:51 | 22 Qershor 2019 David de Gea do të vazhdojë qëndrimin te Manchester United. Portieri spanjoll ka ngjallur shumë ... Read More

Arbenita Ismajli vjen joshëse në bikini nga pushimet me Feron

02/06/2019

13:51 | 2 Qershor 2019 13:51 | 2 Qershor 2019 Arbenita dhe Fero po i shijojnë pushimet në Greqi. Modelja Arbenita Ismajli dhe i dashuri ... Read More

As Zidane nuk po kryen punë, Real Madrid mposhtet edhe në xhiron e fundit nga Betis

19/05/2019

13:51 | 19 Maj 2019 13:51 | 19 Maj 2019 Duket se skuadrën e Real Madrid do ta ketë të vështirë ta kthejë në rrugë ... Read More

Lëndohet Daniel Craig, pezullohen xhirimet e filmit

14/05/2019

13:51 | 14 Maj 2019 13:51 | 14 Maj 2019 Filmi “Bond 25” ka pezulluar xhirimet pas lëndimit të Daniel Craig. Daniel Craig ka lënduar ... Read More

Lirohet Loredana, policia jep detaje

08/05/2019

13:51 | 8 Maj 2019 13:51 | 8 Maj 2019 Pasi është marrë në pyetje lidhur me akuzën që po i bëhet, Loredana Zefi është ... Read More

Robert Berisha tregon arsyen e mungesës në ditëlindjen e nipit 

06/05/2019

13:51 | 6 Maj 2019 13:51 | 6 Maj 2019 Robert Berisha zbulon se përse nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së Tianit. ... Read More